Altan Çetin ‘Şimdi sıra bende’ dedi

Sibel Can, Ebru Gündeş, Hande Yener, Gülşen, Demet Akalın ve Gülben Ergen gibi Türkiye’nin önde gelen sanatçılarına verdiği hit parçalarla Türk müziğine büyük katkılar sağlayan ünlü besteci Altan Çetin, ‘Sahibinden’ adını verdiği albümünün lansman konseri için Marmaris’e sahne aldı.

Altan Çetin ‘Şimdi sıra bende’ dedi

Catwork’ün de katkılarıyla, özel teknik altyapılar ve projeye özel yurt dışından getirilen teknik alt yapılar ile büyük bir titizlikle hazırlanan ‘Sahibinden’ adlı albümde, her biri Türk müzik tarihine geçmiş hit’lerini kendi sesiyle yorumlayan Altan Çetin’e, ilk konserine yaklaşık 3 bin 500 kişi eşlik etti. Hemen her şarkıyı dinleyicileri ile birlikte seslendiren Altan Çetin, hayranlarını coşturdu.

Kariyerinin mihenk taşlarından oluşan şarkıları bir araya topladığı albümünün lansman konserinde şimdiye kadar şarkılarına hayat veren Türkiye’nin popüler seslerine tek tek teşekkür eden Çetin, “Hande, Sibel, Demet, Gülben, Ebru ve nice kıymetli dost… Şu an adını telaffuz edemediğim tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Şarkılarıma hayat verdiler. Her biri ile ayrı mutluluklar apayrı gurur ve başarılar yaşadım. Şimdi sıra bende” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Yaklaşık 1.5 saat boyunca sahnede kalan Altan Çetin, dinleyici kitlesinin yoğun istekleri dolayısıyla farklı parçalara yaklaşık 3 kez bis yaptı.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/altan-cetin-simdi-sira-bende-dedi-magazin-2291914/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ