Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi Ekşi Elmalar fragmanı yayınlandı !

Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi Ekşi Elmalar’ın ilk tanıtım filmi yayınlandı. Yine bir dönem filmi ile karşımıza çıkacak Yılmaz Erdoğan güçlü kadrosu ile seyircileri memnun edecek!

Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi Ekşi Elmalar fragmanı yayınlandı !

Yılmaz Erdoğan yeni filmiyle karşımıza çıkıyor. Yılmaz Erdoğan’ın yine bir dönem filmini izleyeceğiz. Vizontele filmiyle başlayan dönem filmi serüveni izleyicilerden her zaman takdir topladı ve çok izlendi.

Yeni filminin ismi ise belli oldu Ekşi Elma. Filmin çekimleri magazine çok yansımadığı için çoğu insana sürpriz olan filmin oyuncu kadrosu yine çok zengin:

 Filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Songül Öden, Farah Zeynep Abdullah, Şükran Ovalı, Devrim Yakut, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk ve Cezmi Baskın var.

1970’li yıllarda başlayıp 90’lı yıllara uzanan hikâye yine bir Anadolu hikâyesi. Bir belediye başkanı ve kızlarının çevresinde geçen hikâye Hakkâri’de geçiyor. Harika manzaralar, güldüren ancak yine üzeceğe benzeyen senaryosuyla çok sayıda izleyiciyi salona çekeceği mukadder görünüyor.

 

Filmin ilk fragmanı yayınlandı ancak filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil. Yılmaz Erdoğan’ın ustalık eseri olarak tanıtılan filmi herkes merakla bekliyor.

 

YILMAZ ERDOĞAN’IN YENİ FİLMİ EKŞİ ELMA –  FRAGMAN

 

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1134876

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ