FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

ViaPort Asia Outlet AVM

ADRES
Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 ViaPort - Pendik / İstanbul
TELEFON
0216 696 10 01 (Pbx)
FAKS
0216 696 10 02
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

    Ağustos 2008’de kapılarımızı ziyaretçilerimize açtık ve o günden bu yana en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkeziyiz. Mağaza kiralanabilir alanımız 69 bin m2. Toplam 198 mağazamız, 4500 araçlık otoparkımız var.

Açık hava konseptinde bir alışveriş merkeziyiz; sokaklarımız, meydanlarımız, yeşil alanlarımız, hatta ördeklerin yüzdüğü büyük bir göletimiz bile var. Tavuş kuşları, güvercinler, tavşanlar göletimiz etrafında yaşamlarını sürdüren diğer dostlarımız. Yeşillikler, sazlıklar arasında, ziyaretçilerimizin sevgisi eşliğinde mutlu mutlu yaşıyorlar. Ama onlar en çok çocukları seviyorlar.

Alışveriş merkezimizin ön tarafında hem büyüklerin hem küçüklerin yoğun ilgi gösterdiği büyük bir eğlence merkezimiz mevcut. Burada heyecan her zaman dorukta, kahkaha ve neşe her daim başrolde. Toplam 24 eğlence ünitesi ile rengarenk, kıpır kıpır, capcanlı.

Sokaklarımız bir Akdeniz kasabası havasında. Yol boyu zeytin ağaçları, mevsim çiçekleri. Mağaza vitrinlerimiz ışıl ışıl. Meydanlarımız her daim hareketli; karnavallar, akrobasi gösterileri. Bir de Bedesten’imiz var; Kapalıçarşı’nın minyatür hali. Özellikle devlet sanatçıları tarafından tam 3 ayda işlenen kubbesi tam anlamıyla el emeği, göz nuru. Akustik yapısı ve heybetiyle tüm Via Port ziyaretçilerinin uğrak yeri.

ViaPort sokaklarında keyifle gezersiniz, yorulduğunuzda da şık restoran ve cafelerde dinlenirsiniz. Çoğu gölün hemen yanı başında. Ortam güzel, hizmet kusursuz. Sosyal yaşamın her detayı ince ince dokunmuştur Via Port’ta. Yeme-içme mekanlarının yanı sıra 10 salonlu son teknoloji ile donatılmış sinema kompleksi ve bowling, size bambaşka dünyaların kapılarını açar.

ViaPort sadece bir alışveriş merkezi değil, her şeyiyle bir yaşam merkezi. Aynı kompleks içinde bulunduğu uluslar arası beş yıldızlı otel zinciri Crowne Plaza İstanbul Asia ve lüks konut projesi Via Port Houses&Suites sayesinde isterseniz tüm yaşamınızı Via Port’ta huzurla geçirebilirsiniz. Her şey sadece bir adım uzağınızdayken siz günlerinizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok ödül aldık. 2009’da AMPD tarafından ‘Yılın en iyi outlet alışveriş merkezi’ ödülüne layık görüldük, yine 2009 ve 2010’da Hürriyet Gazetesi tarafından ‘yılın en iyi outlet’i seçildik. Yönetim Kurulu Başkanı’mız Coşkun Bayraktar, ViaPort projesi ile Ekonomist Dergisi tarafından ‘yılın girişimcisi’ unvanını aldı. ViaPort İstanbul Asia, 2012’de Capital Dergisi tarafından ‘Türkiye’nin En Başarılı 3. Emlak Yatırımı’ seçildi.

ViaPort Asia Outlet AVM ViaPort Asia Outlet AVM
ViaPort Asia Outlet AVM
ViaPort Asia Outlet AVM

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ