Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay!

Popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder, yeni geliştirdiği algoritmasıyla yeni bir ilişkiye başlama ihtimalinizi epey güçlendirecek gibi görünüyor.

Tinder’da sevgili bulmak artık daha kolay!

İnternet üzerinden yeni bir ilişkiye başlamayı tamamen farklı bir boyuta taşıyan çöpçatanlık uygulaması Tinder, milyonlarca kişi arasından sıyrılıp belki de hayatınızın geri kalanını birlikte geçireceğiniz kadını bulmanız için size eskisinden daha fazla yardımcı olmayı amaçlıyor.

Tinder Boost ile sevgili bulmak kolaylaşacak!

Alışkanlıklarımız, gelişen teknoloji ile birlikte değişiyor. Tinder da alışkanlıklarımızı…

Tinder’da bir kişinin beğenilmesinde en büyük rolü oynayan etkenin profil fotoğrafı olduğunu söyleyen Tinder’ın kurucusu ve CEO’su Sean Rad, yeni geliştirdikleri Smart Photos adlı algoritma ile profil fotoğrafınızın potansiyelini en yüksek seviyeye getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Smart Photos nasıl çalışıyor?

Smart Photos, Tinder’da kullandığınız profil fotoğrafınıza alternatif fotoğraflar sunmak için geliştirilmiş bir algoritma.

Profilinizi beğenen veya beğenmeyen her bir profili dikkate alarak en doğru profil fotoğrafını bulmanızı sağlayan Smart Photos, fotoğraflarınızın sıralamasını otomatik olarak değiştirerek her yeni eşleşme için şansınızı daha da arttırıyor.

“İlk izlenim çok önemli ve biz yeni algoritmamız Smart Photos ile kullanıcılara yeni bir ilişkiye atılırken bu konuda daha fazla destek olmayı amaçlıyoruz.” şeklinde açıklama yapan Tinder CEO’su Sean Rad, “Bu yenilikle profillerin eşleşme oranı inanılmaz artacak.” sözleri ile Smart Photos’tan umutlu olduğunu belirtti.

Smart Photos kullanılmaya başladığı günden itibaren etkisini gösterecek bir algoritma olmadığı için Tinder’ın beklentisi zaman geçtikçe Smart Photos’un daha iyi seçimler yapacağı ve eşleştirmeleri arttıracağı yönünde.

::Tinder’da Smart Photos algoritmasının fark yaratacağını düşünüyor musunuz? 

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/tinderda-sevgili-bulmak-artik-daha-kolay-76038

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ