TEKNO YAPI KİMYASALLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

Adres
İstanbul Deri Organize San. Bölgesi Gergef Sok. No : 6 Orhanlı Tuzla / İstanbul
Faks
+90 (216)429 02 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TEKNO YAPI KİMYASALLARI A.Ş., inşaat sektöründe yapı kimyasalları üretimi konusunda, on yılı aşkın süredir faaliyet gösteren; İstanbul, Kayseri ve Afyon da son teknolojiyle donatılmış üç modern fabrikasında, yıllık 350.0000 ton üretim kapasitesi ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ürün çeşitliliğiyle, kalitesiyle ve üretim kapasitesiyle, alanında lider kuruluşlardandır.

TEKNO YAPI KİMYASALLARI’ nın üretimini gerçekleştirdiği ürünler; yapısal güçlendirme ürünleri, yapıştırma ve derz dolgu ürünleri, su ve ısı yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, grout ve tamir harçları, beton katkıları şeklinde altı gruptan oluşturmaktadır. Her bir ürün uluslararası standartlara göre üretilmekte olup ilk girdi aşamasından nihai ürün aşamasına kadar gerekli giriş ve ürün kalite kontrollerinden geçirilmekte ve kalite sürekliliği garanti altına alınmaktadır. Tüm süreçlerde ISO9000 kalite yönetim sistemi çerçevesinde tanımlanmış prosedürler uygulanmakta olup, pek çok ürün için TSE, TSEK,CE sertifikasyonları tamamlanmıştır. Satışı yapılan ürünlerde, satış sonrası uygulama ve teknik detay destekler, konusunda uzman satış mühendislerince verilmektedir.

AR-GE çalışmalarına büyük miktarda kaynak ayıran TEKNO YAPI KİMYASALLARI, bu sayede ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. İstanbul merkez fabrikada bulunan 250m2 den oluşan teknolojik AR-GE laboratuarı ve alanında uzman ekibiyle Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştirmeye devam etmektedir. AR-GE ekibinin üstün gayretleriyle ithal olarak gelen pek çok ürün artık TEKNO markasıyla yerli olarak üretilerek milli ekonomiye ciddi katkılar sağlanmaktadır.

TEKNO YAPI KİMYASALLARI, günümüzde önemi daha çok artan; kalite, fiyat ve teslimat süresi parametrelerini müşterilerinin beklentileri doğrultusunda gerçekleştirebilmek için, üç stratejik bölgede sahip olduğu modern tesislerle Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerine, distribütör, bayi ve alt bayiler kanalıyla kaliteli, hızlı ve ekonomik ürün tedarik imkânları sunmaktadır. Lojistikten kaynaklanan fiyat avantajları önümüzdeki dönemde yapılacak yeni fabrika yatırımları sayesinde daha da artacaktır…

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

40.883889, 29.351922

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ