FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Teknik Paten Havalandırma & Klima

ADRES
Altın Bakkal Sokak N:4/A Tarlabaşı - Beyoğlu 34435
TELEFON
0532 451 34 16
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Havalandırma ve klima alanında 1998 yılından beri hizmet veren deneyimli, kaliteli, bilinen ve her daim orjinal ürünler & parçalar kullanan İstanbul havalandırma firmalarından ve İstanbul klima servislerinden birisiyiz.

Kullandığınız klima Mitsubishi, Arçelik, Ariston, Bosch veya hangi marka olursa olsun rutin klima bakım ve klima temizlik işlemlerini süratle ve itina ile gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllara dayanan kendi yöntemlerimizle yaptığımız temizlik ve bakım çalışmaları neticesinde klimalarınız kir ve yağlardan tamamen arınmış olmakla birlikte daha cihazınız daha uzun ömürlü olmaktadır.

Havalandırma sistemlerini bizden talep eden her türlü mekana ve işyerine kurmaktayız. Yüksek talep gelen mekan türlerinden bazıları : cafe, restaurant, otel, lokanta, kahvehane, boyahane, otopark, ofis ve dükkan. Hatta yurtdışındaki villa tipi evlerden de bildiğimiz üzere ülkemizde de kimi evlerde havalandırma sistemi tercih edilmektedir.

Havalandırma sistemleri nerede tercih edilir olursa olsunlar periyodik olarak veya en azından kirlendiği düşünüldüğünde komple temizlik ve bakımları yaptırılmalıdır. Aksi durumda havalandırma kanalları içinde biriken pislikler sistemin her çalışmasında yani ortama hava verildiğinde hava sirkülasyonu ile ortamdaki insanların teneffüs etmesine neden olacaktır. Bu da insanları uzun vadede hastalanmasına yol açabilmektedir. Bundan dolayı havalandırma kanalı temizliği mutlak surette periyodik olarak yaptırılmalıdır.
Havalandırma ve klima hizmetlerimizi özel projelerde tüm Türkiye’de olmak üzere İstanbul hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında talep eden müşterilerimize itina ile sunmaktayız. Özellikle Şişli, Osmanbey, Beşiktaş, Ortaköy, Etiler, Göktürk, Eyüp, Zeytinburnu, Avcılar, Kadıköy, Başakşehir, Esenyurt ve Esenler gibi bölgelerde gün içinde klima servisi olarak %100 garantili hizmet vermekteyiz.

Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten Havalandırma & Klima

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ