SwiftKey için gizli mod geldi!

Mobil cihazlar için en çok kullanılan klavye arayüzü olan SwiftKey için görünmezlik modu beta sürecine giriyor. Gizlilik isteyen kullanıcılara harika bir özellik.

SwiftKey için gizli mod geldi!

Mobil cihazlar için en yararlı ve en sevilen uygulamalardan biri olan SwiftKey yeni güncellemesini uygulamanın beta versiyonu için uygulamaya koydu. Bu yeni güncelleme ile birçok hata giderilirken, önemli bir değişiklik de göze çarpıyor.

Samsung 10nm işlemci üretimini duyurdu

Samsung’un hem kendi Exynos işlemcilerinde hem de Snapdragon 830 işlemcisinin üretiminde…

SwiftKey için gizli kalma özelliği

Yeni geliştirmeler ve özellikler kazanacak olan SwiftKey için gelen en önemli özellik Incognito Mode, yani gizlilik modu oldu. Bu özellik sayesinde, yazdıklarınız hiçbir şekilde sistem tarafından kaydedilmeyecek.

Ayarlar sekmesinden kolayca aktif edilebilen mod, yeni kelimeleri hafızaya almayacak ve siz de arattığınız kelimeleri bir sonraki kullanımınız sırasında görmeyeceksiniz.

Uyarmakta fayda var. SwiftKey kullanıcı tecrübesiyle işleyen bir sistem olduğu için Icnognito Mod’unu kullandığınız zamanlarda veri tabanını da genişletemeyeceksiniz. Yani, hafızaya yeni kelimeler asla eklenmeyecek. Önemli işlerinizi hallettikten sonra yeniden görünür moda geçmeniz tavsiye ediliyor.

Bu yeni özelliklerin SwiftKey Beta‘ya özel olduğunu da hatırlatalım. hatalardan arınmış versiyonun önümüzdeki haftalarda sisteme eklenmesi bekleniyor.

:: SwiftKey için yeni eklenecek özelliği nasıl buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/swiftkey-icin-gizli-mod-geldi-76106

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ