Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Ltd.Şti.

Adres
Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:37 G Plus B Blok Kat:3 D:38 Güneşli/Bağcılar/İstanbul
Faks
+90 212 549 46 50
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1968’de Cemal Yetiş tarafından kurulan Supaş Otomat Beyaz Eşya Yan Sanayinin , pişirici ve ısıtıcı cihazlar bölümüne,gaz enjektörleri, gaz bağlantı parçaları ve aksesuarları dalında hizmet vermektedir. Gaz enjektörleri dalında ana sanayilerin tek tedarikçisidir.1976’da oğlu Suphi Yetiş’inde ortaklığa katılmasıyla, geçmiş yıllardaki tecrübeler,teknolojik yenilikler ve piyasadaki ihtiyaçları da tespit ederek sanayicisine en uygun şartlarda en kaliteli ürünü en düşük maliyetle zamanında teslim etmeyi prensip edinmiştir.Yatırımlarının ve gelişiminin etkisiyle kurumsallaşarak Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Limited Şirketi olarak 44 yıldır faaliyet göstermektedir.Firmamız sanayinin gelişimi doğrultusunda ve piyasadaki talepleri araştırarak yatırımlarına devam etmektedir.

1968 yılından beri aralıksız Beyaz Eşya Yan Sanayi’nin kendi dalında en güvenilir tedarikçisi olmuş ve olmaya devam etmekte olan şirketimiz 2015 yılında otomativ sektörüne soğuk dövme fren rakorları üretmeye başlamıştır.

Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Ltd.Şti. Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Ltd.Şti. Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Ltd.Şti. Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Ltd.Şti. Supaş Makina Ve Otomat Sanayi Ltd.Şti.

Henüz video eklenmemiş.

41.117956, 27.842414

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ