Samsung Galaxy Note 7’ler çöpe gidecek!

Samsung, geri topladığı 2 milyon Galaxy Note 7 akıllı telefon ile ilgili merak edilen stratejisini açıkladı. İşte üreticinin cihazlarla ilgili planlarının detayları.

Samsung Galaxy Note 7’ler çöpe gidecek!

Samsung Galaxy Note 7 modeli ile ilgili gelişmeler Teknoloji gündeminin en sıcak konusu olmaya devam ediyor. Galaxy Note 7 hakkında merak edilen bir konu da şirketin geri topladığı telefonlarla ne yapacağıydı. Beklenen açıklama ise yetkililerce yapıldı.

Galaxy Note 7 için yanmaz kutu!

Samsung, Galaxy Note 7 için resmen üretime son verdi.Telefonla ilgili kullanıcıların zarar…

Galaxy Note 7 modelleri yok edilecek

The Verge’ün haberine göre, Samsung topladığı Galaxy Note 7’leri ne tamir edecek ne de yenileyecek. Şirket tarafından tüm cihazların doğrudan hurda haline getirme kararı aldığı onaylanmış durumda. Tabii ki şirket ortadan kaldırma bu sürecini güvenli bir şekilde güvenli bir yerde gerçekleştirecek.

Samsung’un 2 milyon adet Galaxy Note 7 üretmiş olduğunu da hatırlatalım. Ayrıca bu cihazlardaki geri dönüşüm pratiklerinin oldukça zor olması ise nadir elementlerin ve diğer bileşenlerin geri dönüşümünü mümkün kılmıyor.

Diğer taraftan Greenpeace gibi organizasyonlar Samsung’un süreci çevreye zarar vermeyecek şekilde gerçekleştireceğinden ve şirketin konuyla ilgili şeffaf bir tavır sergileyeceğinden emin olmak istiyor.

Samsung Galaxy Note serisi sona mı eriyor?

Samsung, Galaxy Note 7 sonrasında radikal kararlar almaya devam edebilir. Alınabilecek bu ciddi…

Galaxy Note 7’lerin hurda haline getirilmesi konusuyla ilgili şirketin detaylı bilgilendirme yapıp yapmayacağı merak konusu.

:: Olaylardan önce Galaxy Note 7 almayı düşünüyor muydunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-note-7ler-cope-gidecek-76011

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ