Samsung Galaxy Note 7 geri dönüyor

Galaxy Note 7 modellerinin pil sorunu sebebiyle patlaması şirketin başına büyük bela olmuş ve satışların durdurulması kararı alınmıştı. Peki satışlar tekrar ne zaman başlıyor?

Samsung Galaxy Note 7 geri dönüyor

Samsung, Galaxy Note 7 modellerindeki üretim hatası sebebiyle büyük bir itibar kaybı yaşadı. Phablet sınıfı cihazın pillerindeki sorun sebebiyle patlaması tüketici tarafında büyük riskler oluşturdu.

Türkiye’de Patlayan Note 7 Yalan Mıydı?

Galaxy Note 7 modelinin pil sorunuyla alakalı doğru haberler olduğu kadar yalan haberler de…

Hal böyle olunca da Güney Koreli şirket tüm Galaxy Note 7’leri piyasadan toplama kararı aldı ve satışları durdurdu. Sadece ABD’de 500 binden fazla cihazın değiştirildiğini söylesek sanırız şirketin nasıl bir yük altına girdiğini zihninizde canlandırabilirsiniz.

Galaxy Note 7 için Önemli Açıklama

Samsung Türkiye, Galaxy Note 7 kullanıcılarına yeni bir çağrı yaptı ve değişim programı ile…

Galaxy Note 7 satışa tekrar ne zaman çıkacak?

Reuters’in haberine göre, Galaxy Note 7 Avrupa’ya dönüş hazırlığında. Hali hazırda ABD’de yeni üniteler piyasaya sürülürken Avrupalı tüketicilerin ise bekleyişi sürüyordu. 

Avrupa bölgesinden sorumlu pazarlama yetkilisi David Lowes ise, cihaz satışlarının Kasım ayı sonundan önce gerçekleşemeyeceğini ifade ediyor. Yani Avrupa’daki tüketicilerin önünde 2 aylık bir bekleyiş süresi daha var.

Cihaz için karşılamaktan geri kalmak istemedikleri bir talep yarattıklarını belirten Lowes, mümkün olan en hızlı şekilde bu talebi karşılamak istediklerine vurgu yapıyor. Galaxy Note 7’lerdeki bu hiç de hafife alınamayacak sorundan sonra ürünün satışları nasıl bir ivme gösterir bilemiyoruz ve süreci merakla bekliyoruz.

:: Galaxy Note 7 Türkiye’de tekrar satışa çıktığında almayı düşünür musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-note-7-geri-donuyor-75566

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ