ÖZEL TÜRKİYE HASTANESİ – İHLAS HOLDING A.Ş.

Adres
Merkez Mah. Darülaceze Cad. Çiftecevizler Sok. 14/1 Şişli, İstanbul
Telefon
Faks
0212 314 14 15
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Şehrin Merkezinde Tarihi ve Doğal Zenginlik
Türkiye Hastanesi kompleksi, İstanbul’un merkezinde, Şişli’de 17000 m² toplam açık alan üzerinde yer alıyor. Türkiye Hastanesi, özgün dokusu, tarih ile doğanın bütünleştiği yemyeşil bahçe ve peyzaj düzenlemesiyle şehre nefes aldıran ve insanımıza huzur veren ender mekanlardan biri olma özelliğini taşıyor.

Hem yapı hem işlev olarak tarihi değere sahip olan hastane binası, tarihsel dokusu özenle korunarak son teknolojiyle donatılmış bulunuyor.

Toplam 60 yatağı, 6 ameliyathanesi, modern donanımlı laboratuar ve tanı üniteleriyle girişimsel tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı hastanemiz, sektöründeki teknolojik gelişmeleri adım adım takip etmenin ve birçok ilke imza atmanın haklı gururunu taşıyor.

Çevreciyiz
Türkiye Hastanesi, faaliyetlerini, çevreyi koruma ve çevre bilincini hayata geçirme sorumluluğu ile sürdürüyor. İnsan sağlığı için çaba harcarken, sağlığın ayrılmaz bir parçası olan çevre de titizlikle korunuyor.

Tarihi dokuya sahip hastane binamızı çevreleyen, pek çok bitki ve ağacın bulunduğu geniş bahçemiz ile çiçek ve fidelerin yetiştirildiği mini botanik bahçemiz bu titizliğimizi yansıtıyor.

Türkiye dostlarını da bu çevreci anlayışa ortak etmek için, hastane bahçesinde atık kağıtların toplandığı bir konteyner, cam atıkları için kumbara ve kullanılmış pillerin toplanması için özel kutular bulunuyor. Farklı yerlerde özel konumda toplanan tıbbi atıklar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin özel araçları tarafından alınıyor ve yakma tesislerinde 900-1200° C’ de yakılarak imha ediliyor.

Halkla Bütünleşiyoruz
Sağlık alanında verdiğimiz güvenilir hizmetlerimizin yanında, halkın sağlık konusunda bilinçlenmesine de özel önem veriyoruz. Bu amaçla Reçete adlı bir sağlık dergisi çıkarıyoruz.

Tamamen sağlık bilgileri içeren ve ücretsiz olarak dağıtılan Reçete dergisi düzenli olarak 3 ayda bir yayınlanıyor.

Sağlık konusunda önemli bir bilgi kaynağı olduğuna inandığımız Reçete dergisi, yayınını 1998 yılından bu yana aksatmadan sürdürüyor. İçeriği ve kesintisiz yayınlanmasıyla benzerlerinden ayrılan Reçete, bu alanda Türkiye’deki tek yayın organı olma özelliğini taşıyor.

Reçete’de her kesimden insanımıza sağlık bilgileri sunuluyor.

İletişime Önem Veriyoruz
Sağlıktaki bilgi birikimimizi halkımızla paylaşmaya önem veriyoruz. Bu alanda her türlü iletişim olanaklarını kullanarak bilgilerimizi halkımıza sunuyoruz.

Bilgi paylaşımını Reçete dergisinin yanı sıra web sitelerimizle de sağlıyoruz.
Bu amaçla aşağıdaki web sitelerini oluşturmuş bulunuyoruz;

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.066152, 28.982082

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ