Özel Park Hastanesi

Adres
Hamidiye Mah. Afyon İzmir Karayolu 2. Km. No: 1, Merkez, Afyonkarahisar
Telefon
Faks
0 (272) 213 93 44
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sağlık hizmetiyle ilgili beklentiler ve hedefler her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. İnsana değer veren ve sağlığı en kutsal hak bilen bir anlayışla sağlık hizmeti vermenin sorumluluğunu anlatabilmek zor. Bu duygularla açılışımızı yapmış olduğumuz 9 Haziran 2006 tarihinden bu yana hedefimiz, “sizin hastaneniz” olabilmektir.

Açılışımızdan bu yana hem park hastanesi hem de kırmızı hastane ismiyle anıldık. İnanıyorum ki PARK Hastanesi bölgenin en değerli markalarından birisi haline gelmişti. Ancak ülke çapında çok sayıda “park” isimli hastane olması ve bununla beraber bölgemizde “park” isminin birçok iş alanında kullanılıyor olması; bizi park ismini kullanarak ve onu kaybetmeden bir isim geliştirmek noktasına getirdi ve kurumlarımızın ismini 2016 yılı itibariyle PARKHAYAT olarak değiştirdik.

PARKHAYAT Grubu olarak Afyonkarahisar’da bir hastane ve bir tıp merkezi ve Akşehir’de bir hastane olmak üzere 3 ayrı kurumda sağlık hizmeti vermekteyiz. Afyon hastanemiz 14.500m² kapalı alanda 140 hasta yatağı, 42 yoğun bakım yatağı, 6 ameliyathane ve 20 yataklı diyaliz merkezi ile hizmet vermektedir. 15 Ekim 2015’te açılışını yaptığımız Akşehir hastanemiz ise 12.400m² kapalı alanda 103 hasta yatağı, 34 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ile A sınıfı bir özel hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanelerimizde ayda yaklaşık 35.000 poliklinik muayenesi yapılmaktadır. Bu rakam bize bir yılda 400.000 kişiden fazla halkımızın hastanelerimizde muayene olduğunu göstermektedir.

Grubumuz sağlık sektörünün yanısıra eğitim sektöründe de bölgenin lider kuruluşu durumundadır. 2013 yılında açılışını yapmış olduğumuz PARK Sağlık Koleji temel hedefi kendi sektörünün insan kaynaklarının gelişimi ve kalitesinin artması olan bir eğitim ve sorumluluk projesidir. Sağlık eğitiminde planladığımız uzun soluklu bir projenin ilk adımıdır. Sağlık Kolejimiz 9120m² kapalı alana sahip, 816 öğrenci kapasiteli modern bir eğitim binasıdır. 12 katlı ve 3 bloklu olan binanın bir bloğunda 22, diğer bloğunda 12 olmak üzere toplam 34 dersliğe ve 70 kız 70 erkek olmak üzere 140 kişi kapasiteli yurda sahiptir.

2015 yılında ise bölgenin en değerli özel eğitim kuruluşu olan TED Afyon Koleji’ni bünyemize dahil ettik. Ted Afyon Koleji 22.500 m² kampüs içinde, birbirine bağlı 4 blok ve bağımsız 1 blok olmak üzere 5 bloktan oluşan 10650 m² kapalı alan ve 5450 m² lik açık oyun alanlarıyla, 968 öğrenci kapasitesiyle öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimi için gerekli tüm olanaklara sahiptir.

Grubumuza ait işletmelerde toplam 772 çalışan ile büyük bir aile haline geldiğimizi söyleyebilirim. Kurumsal itibarı kazanmak zor ancak onu korumak ve geliştirmek çok daha zor ve önemli. Başarıyı sürekli ve sürdürülebilir halde tutabilmek için sürekli çalışma içindeyiz. Hastalarımızın kurumumuza güvenini ve bağlılıklarını sürdürebilmenin yolunun; sürekli yeni gelişmeleri takip eden ve uygulayan, etik değerlere önem veren, güçlü ve güvenilir bir hekim kadrosuna sahip olan, rehavete kapılmadan hizmet kalitesini ve konforunu yüksek tutan bir hastane olmamız gerektiğini hiç unutmuyoruz.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dileklerimle…

Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Mustafa Enis ARABACI

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

38.773684,30.508808

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ