OnePlus 3S sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 3 Plus sızdırılmıştı. Yeni gelen bilgilere göre gelecek tek versiyon Plus değil, bir de OnePlus 3S versiyonu piyasaya çıkacak.

OnePlus 3S sızdırıldı!

Fiyat/performans olarak baktığımızda en dikkat çekici telefonlardan biri olan OnePlus 3 için iki farklı yeni versiyonun çıkacağı bilgisi sızdırıldı.

OnePlus 3 inceleme

OnePlus 3 inceleme videomuzda, 400 dolar fiyat etiketine rağmen Snapdragon 820 ve 6 GB RAM gibi…

OnePlus 3S nasıl olacak?

MyDrivers‘tan sızan bilgilere göre, gizemli OnePlus modeli A3010 olarak listelendi ve Çin’in 3C sertifikasını aldı. 

Yayınlanan belgede A3000 modeli ve A3010 modelleri görünüyor. Bu belgede A3000‘in OnePlus 3 olduğunu düşünürsek, diğeri de OnePlus 3’ün yeni modeli olan gizemli telefon.

Eğer burada yazılanlar doğruysa yeni telefon LED panelle gelecek. OnePlus 3 AMOLED ekrana sahipti ve eğer ekran paneli değiştiyse, bu muhtemelen bütçe dostu bir model olacaktır.

Yine de bu yeni versiyon asıl versiyonun donanımını daha yükseğe de çekebilir. Snapdragon 821‘in de bu yeni modelde olacağı söylenmesi biraz kafa karıştırıcı. 

Normalde OnePlus bu tarz sızıntıları hızlı bir şekilde onaylar veya reddederdi ama şimdilik firmadan cevap gelmedi. Bakalım ilerleyen günlerde OnePlus 3’e gelecek model veya modellerin ayrıntılarına ulaşabilecek miyiz?

:: OnePlus 3’ün yeni versiyonu hangisi olacak? Plus mı yoksa 3S mi? Yoksa ikisi birden mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/oneplus-3s-sizdirildi-76024

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ