OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş

Adres
FSM mah. Poligon cad. Buyaka 2 Sitesi, C Blok No:8 Kat:8 Tepeüstü-Ümraniye, İstanbul
Faks
0(216) 290 75 67
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1968 yılından itibaren oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Olmuksan International Paper, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Türkiye’de 45 yılı aşkın süredir sektörün lideri olmanın getirdiği sorumluluğu hissedarlarına, müşterilerine, tedarikçilerine çalışanlarına, ve topluma gösterdiği ilgi, bağlılık ve iyi bir kurumsal vatandaş olma taahhüdüyle kanıtlamaktadır.

Olmuksan International Paper, teknoloji ve pazarda yaşanan değişim ve gelişmeleri müşterilerine hızlı biçimde aktarmayı başaran bir şirkettir, ayrıca yaptığı iş kadar, is yapış biçimini de aynı derecede önemsemektedir.

Dünyanın en büyük kâgıt ve ambalaj üreticilerinden olan International Paper’ın bir parçası olmak, pazardaki konumunu sağlamlaştırmakta ve farklı segmentlerdeki müşterilerine yönelik hizmet seviyesini de güçlendirmektedir. Olmuksan International Paper, Türkiye’de çok daha güçlü biçimde, parlak, başarılarla dolu bir geleceğe doğru yoluna devam etmektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Olmuksan International Paper, geri dönüşümlü kağıt üreten bir kağıt fabrikası ve altı kutu tesisinde 900’ü aşkın çalışanıyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Olmuksan International Paper’ın çoğunluk hisseleri, dünyanın en büyük kağıt ve ambalaj şirketi International Paper’da bulunmaktadir. Hisselerin geri kalanı halka açık olarak borsada işlem görmektedir.

 

Henüz resim eklenmemiş.

41.074397, 28.989707

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ