Mıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!

Mitsubishi MotorsCorporation’ın (MMC) MITSUBISHI XMConcept aracının dünyaya tanıtımı GAIKINDO 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yapılacak. XM Concept,SUV tipi bir aracın dayanıklılığı ile MPV tipi bir aracın çok yönlülüğünü bir araya getiriyor.

Mıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!

MITSUBISHI XM Concept’inyedi yolcunun konforlu şekilde seyahat edebileceği, rahat ve ferah bir iç alan sunangeniş bir gövdesibulunuyor. Aracın ön kısmında bulunanDynamicShield, aracın önünde bir koruma kalkanı görevi görmekle birlikte, futuristik tasarımıyla dikkat çekiyor. Arazi aracı benzeri fonksiyonel özelliklerini,yerden yüksek ve sportif görünümü ve derinlemesine genişletilmiş ön ve arka çamurluklarıyla birleştiriyor.

MITSUBISHI XM Concept’inözelliklerine sahip olanMPVcrossover, 2017 yılının Ocak ayından başlanarak Batı Cava şehrinin BekasiPrefecture bölgesindeyer alan yeni bir fabrikada üretilecek.

2017 Mirage Üretim Modeli

Mitsubishi XM Concept’inyanı sıraEndonezya’da satılacak binek araçlar da MMC standındaki yerlerini alacak: Sportif ve zarif bir dış görünüme sahip subcompact2017 Mirage(Endonezya satışlarının bu yılın Ağustos ayında başlaması bekleniyor)ve orta büyüklükte bir arazi aracı olan ve Car of theYear 2016 ödülü de dahil olmak üzere dört ödüle layık görülen PajeroSport(bazı pazarlarda MonteroSport olarak anılıyor) MMC standındaki yerini alacak.

MITSUBISHI XM Concept’eGenel Bakış

1)Konsept

XM Concept, geniş bir gövde ve yedi yolcunun konforlu bir ortamda seyahat edebileceğiferah bir iç alan sunmak üzere optimize edilmiş tasarımı ile büyük ve genişleyen ailelerin ihtiyaçlarına ideal bir şekilde uyum sağlamak için tasarlandı. Bir arazi aracının tasarımını ve işlevselliğini bir araya getiren bu araç güvenli, rahat ve keyifli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

2) Dış Tasarım

Bir SUV ve bir MPV’ninbirleşimi olan konseptini; gövdenin geniş ve sportif hatları ve her arazide yüksek performans gösterme özelliği ile benzersiz şekilde ortaya koyuyor
Aracın ön kısmı, Mitsubishi MotorsDynamicShield (Dinamik Kalkan)ön tasarım konseptine sahip. Tamponun sağ ve sol köşeleri, gücü ve performansı sembolize ederken, yaya güvenliğini de gözeterek aracı ve yolcuları koruma fonksiyonunu üstleniyor.

Derinlemesine genişletilmiş çamurluklar ve keskin çizgilerle birleşen karakteristikyandan görünüm, tipik bir arazi aracının güçlü ve sportif imajını sunuyor.
Yerden yüksekliği ve gövde altını her açıdan koruyan alt muhafazası, aracınoff-roadkoşullarda  bile güvenle sürülmesini sağlıyor.

3) İç Tasarım

Farklı koltuk ayarlamalarına izin veren sıralı koltuklar, yedi yolcunun rahat bir şekilde oturabilmesi için geniş bir iç alan sunmak üzere en uygun şekilde yerleştirilmiş.

Yatay gösterge paneli, bir MPV’nin genişliğini ön plana çıkarıyor. Yükseltilmiş geniş merkez konsolu, siyah/beyaz yüksek kontrastlı iç renklendirme ve gümüş rengi vurgularla birlikte aracın içi, zarif bir görünüme sahip.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/mitsubishi-motors-gaikindo-2016-otomobil-2291564/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ