Firmandex

Malezya’da burslu eğitim imkanı

Malezya’da eğitim için TÜRGEV ve Albukhary Vakfı tarafından burs imkanı sağlanacak programın başvuruları 15 Aralık’a kadar devam edecek.

Malezya’da burslu eğitim imkanı

Malezya’da eğitim için TÜRGEV ve Albukhary Vakfı tarafından burs imkanı sağlanacak programın başvuruları 15 Aralık’a kadar devam edecek.

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) ve Albukhary Vakfı tarafından kendini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen 30 yaşının altındaki lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine Malezya’da İngilizce dil eğitimi ve kariyer fırsatı sunulacak.

Mental İnsan Kaynakları Yetenek Yönetimi Direktörü Uğur Karaboğa, yaptığı yazılı açıklamada, TÜRGEV ve Albukhary Vakfı tarafından Malezya’da “Dil Kursu ve Yönetici Eğitimi Programı” düzenlendiğini belirtti.

Başvuruların 15 Aralık’a kadar süreceğini bildiren Karaboğa, şu bilgileri paylaştı:

“Program 15 Şubat 2017’de başlayacak. Proje kapsamında, genç yeteneklere Malezya’da alacakları dil eğitimi için TÜRGEV ve Albukhary Vakfı tarafından farklı kategorilerde burs imkanı sağlanacak. Kabul edilen adaylara sağlanacak imkanlar arasında eğitim bursu, proje yönetimi eğitimi, insan kaynakları eğitimi, yönetici asistanlığı eğitimi, yoğunlaştırılmış dil programı, öğrenciler için kampüs içi konaklama, kampüste sabah, öğle ve akşam yemekleri, ülke içi ulaşım, yaşam bursu, ulaşım bursu (uluslararası ulaşım) ve kültürel etkileşim aktiviteleri yer alıyor.”

Uğur Karaboğa, programa 30 yaşını doldurmamış lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri, yeni mezunlar ile kendini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen adayların başvuru yapabileceğini ve detaylı bilgilerin “www.dilbursu.com” ya da “www.lamt2017.com”dan alınabileceğini vurguladı.

KAYNAK : turkiyegazetesi.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ