Firmandex

Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş

ADRES
Organize Sanayi Bölgesi, Karaağaç Mah. 11 sokak No:5 Kapaklı / Tekirdağ PK 59520
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
1971 yılında kurulan Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş., geçen 43 yıl içerisinde Türk İlaç Sanayi\’nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1000’e yakın çalışanı 350\’nin üzerindeki ilaç çeşidi ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

Ana Merkezi İstanbul\’da olan Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 400 kişilik satış teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi\’nde hizmete giren 70.000 m²\’si kapalı alan, 140.000 m²\’lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir.Tıbbın birçok alanına yönelik ilaç üretiminin gerçekleştirildiği firmamız, özellikle kadın-doğum, üroloji, göğüs hastalıkları (tüberküloz), kardiyoloji, onkoloji ve genel sağlığın korunmasına yönelik ürünler üzerine yoğunlaşmıştır.Koçak Farma, ürettiği ilaç ve ilaç hammaddelerini birçok ülkeye ihraç etmekte; yerli ve yabancı firmalar için  AR-GE hizmeti ve üretim yapmaktadır. Şirketin vizyonu yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini ihracat ve fason üretim olarak yerli ve yabancı firmalarla paylaşmaktır.

Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Dünya Sağlık Örgütü standartlarında ve GMP kurallarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Firma kalite ve çevre politikalarını DIN EN ISO 9001:2000 ve DIN EN ISO 14001:1996 sertifikalarını almaya hak kazanarak belgelemiştir. Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. sürekli mevcut ve yeni ürünlerini geliştirmeye yönelik Ar-Ge faaliyetleriyle, açık ve etkili iletişimi benimseyen yenilikçi ve çevreye saygılı yönetim anlayışı ile 21. yüzyıla süratle ayak uydurmaktadır.

Türkiye\’deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir.

Koçak Farma, Avrupa Birliği ülkelerinin büyük çoğunluğuna, eski Rus Cumhuriyetlerine, Avustralya ve Güney Kore\’ye onkoloji ve diğer ürünlerinin ihracatını yapmaktadır.

Bu ülkelerde 40\’dan fazla müşteriye hizmet veren Koçak Farma, alanında lider Avrupa firmalarıyla ar-ge ve üretim alanında da birçok işbirliği yapmaktadır.

İhracat yaptığımız ülkeler:

Almanya, İspanya, Fransa, Portekiz, Yunanistan, İtalya, Belçika, Romanya, İsveç, Macaristan, Finlandiya, Avusturya, Letonya, Sırbistan, Azerbaycan, Gürcistan, İrlanda, Kazakistan, Rusya, Ukrayna, İsviçre, Slovakya, Danimarka, Bulgaristan, Güney Kore, Avustralya.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.295527, 27.966935

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ