‘Kazanan millettir’

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, yarın Yenikapı’da düzenlenecek, “Demokrasi ve Şehitler Mitingi”ne ilişkin, “Muhalefet partilerin de buna çok olumlu cevap vermeleri, takdire şayandır. Kazanan millettir” dedi.

‘Kazanan millettir’

Yazıcı, yaptığı açıklamada, “Demokrasi ve Şehitler Mitingi”ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılacak olmasını, “son derece memnuniyet verici” olarak değerlendirdi. 

Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’ye şükranlarını sunan Yazıcı, Türkiye’nin 15 Temmuz’da büyük bir felaketi, birlikte göğüs gererek atlattığını kaydetti. Yazıcı, “Muhalefet partilerinin de buna çok olumlu cevap vermeleri, takdire şayandır. Kazanan millettir. Bu fotoğraf, Türkiye’nin birliğinin, bütünlüğünün en önemli göstergesi. 81 ilimizde de oradaki miting görüntüleri izlenecek. Sanırım dünya da bu tabloyu ibretle izliyor. Dünyada başka bir örneği yok. İlk defa Türkiye’de yaşanacak bir birlik bütünlük göstergesi. İnşallah siyasetimiz bunları çok iyi değerlendirir. Bu sağlanan süreç zedelenmez. Bizim ortak paydalarımız var, değerlerimiz var” diye konuştu.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/-kazanan-millettir–siyaset-2290350/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ