Firmandex

Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş.

ADRES
Hobyar Mah. Yalıköşkü Cad. Aslan Han No:22 Kat:2, 34110 Fatih/İstanbul
FAKS
(90) 212 522 43 43
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1983 yılında faaliyetine başlayan Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. profesyonellerden amatörlere kadar tüm kullanıcılara, sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübesiyle, ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünleri, hizmeti ve desteği sunmaktadır.

Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. 1996 yılında Fransız KIS firması ile anlaşarak KIS minilablarının Türkiye’deki satışını ve teknik servisini üstlenmiştir. 2000 yılında dünyanın en büyük dijital back üreticisi olan PhaseOne firması ile anlaşarak bu ürünlerin Türkiye dağıtımına başlamıştır. Aynı yıl Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. Lexar hafıza kartlarının satışına başlamıştır.

Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. 2001 yılında Nikon’un Türkiye distribütörü olarak seçilmiştir ve bu tarihten itibaren Nikon fotoğraf makineleri ve aksesuarlarının Türkiye’deki tek yetkili ithalatçısı olmuştur. 2005 yılında Nikon dürbünlerini, 2008 yılı itibari ile de Nikon mikroskoplarını ürün yelpazesine eklemiştir.

İstanbul merkez ofiste faaliyetlerini sürdüren Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. Türkiye genelinde yaygın bayi ağına sahiptir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.016234, 28.975937

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ