FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

İçeri girmek istiyor

Hakkında 3 günlük hapis kararı çıkan Seren Serengil Bakırköy Cezaevine teslim olmaya gitti. Fakat mahkeme geçerli kararı yazmadığı için içeri alınmadı. 

İçeri girmek istiyor

Hakkında 3 günlük hapis kararı çıkan Seren Serengil Bakırköy Cezaevi’ne teslim olmaya gitti. Fakat mahkeme geçerli kararı yazmadığı için içeri alınmadı. 

Ahmet DÖĞEN

Gülben Ergen hakkında konuşma yasağını deldiği için  3 günlük hapis cezasına çarptırılan Seren Serengil cuma günü çıkan karar nedeniyle pazartesi günü teslim olmaya gitti. Fakat geçerli karar yazılmadığı için alınmadı, ilerleyen günlerde çağrılacağı belirtildi. Günlerdir ekranda hapis kararıyla ilgili konuşan 'Aldatılan kadınları koruyorum, 3 gün değil aylarca yatabilirim' diyen Seren'in bu hareketi reklam olarak yorumlandı. Dün sabah programında 'içeri girmek istiyorum' diyerek espri de yapan şarkıcının bu tavrı tepki toplamaya başladı. Öte yandan Seren Serengil cezaevi kapısından döndükten sonra soluğu Arnavutköy'de bir balıkçıda aldı. Yanında Yeşşim Salkım ve Yaşar İpek vardı. 

'APTALLARLA TARTIŞMAK İSTEMİYOR' 

Hakkındaki yorumlara yanıt vermeyen Gülben Ergen manidar bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı, Einstein'ın, “Kişinin susması, her zaman söyleneni onayladığı anlamına gelmez. Bazen canı aptallarla tartışmak istemiyordur.” sözünü, “Adam gerçekten haklı” notuyla paylaştı.

 

 

KAYNAK : gunes.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.