Firmandex

İbrahim Tatlıses’den Ceylan Çapa’ya ağır gönderne

Sosyetik ünlülerin başında gelen Ceylan Çapa geçtiğimiz günlerde İdo Tatlıses ile dalga geçmesi sonucu kem İbrahim Tatlıses hem de İdo, Ceylan Çapa’ya ağır bir cevap verdi. Konuyla ilgili ise Ceylan Çapa da Instagram hesabından bir açıklama daha yaptı.

İbrahim Tatlıses’den Ceylan Çapa’ya ağır gönderne

İdo Tatlıses geçen ay sosyal medya hesabından takip ettiği ve paylaşımlarını beğendiği Ceylan Çapa ile birlikte olduğu iddia edildi.  Ceylan Çapa ise bu haberler için “1 aydır Hong Kong’daydım, İstanbul’a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum” dedi.

Bu sözler üzerine İdo Tatlıses, Instagram sayfasından Ceylan Çapa’ya böyle cevap verdi: 

Ceylan Çapa’nın bu sözlerine alınan İbrahim Tatlıses ise Instagram sayfasından ceylan avlayan bir aslan çizimi paylaşarak ” Gezme CEYLAN bu dağlarda seni avlarlar” yazdı.

CEYLAN ÇAPA’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Öte yandan konuyla ilgili Ceylan Çapa’dan açıklama geldi. Çapa, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı:

Bugün hakkımda çıkan iddialar hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Küçüklüğümden beri hayranı olduğum sanatçının hele ki kız çocuğu sahibi olan bir babannın hakkımda paylaştığı onur kırıcı bu sosyal medya paylaşımı beni ve ailemi derinden üzmüştür. Magazin basınından bu tarz haberlerin içine dahil etmemelerini rica ederim.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ