Huawei, 2016’da ne kadar akıllı telefon sattı?

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, 2016 yılında ne kadar akıllı telefon satışı gerçekleştirdiğini açıkladı. İşte hedefine ulaşan Huawei’nin akıllı telefon satış rakamları!

Huawei, 2016’da ne kadar akıllı telefon sattı?

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olan Çinli Huawei firması, bugün Çin’de düzenlediği özel bir etkinlikte Nova serisi yeni akıllı telefon modellerini duyurdu. Çinli üreticinin etkinlikte yer verdiği diğer bir konu ise, akıllı telefon satış rakamları oldu.

Akıllı Telefon Dünyasında Lider Kim?

Araştırma kuruluşu TrendForce, 2016 yılı ikinci çeyrek dönemine ait akıllı telefon satışlarına…

Satış rakamlarının 2016 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde açıklanması, firmanın bu yıl gösterdiği satış performansını büyük oranda gözler önüne seriyor.

100 milyondan fazla telefon sevkiyatı gerçekleştirildi!

Amiral gemisi Huawei P9 modelini 5 ay gibi bir süre içerisinde 6 milyon adet satmayı başardıklarını açıklayan yetkililer, Honor 8 modelinin ise yaklaşık olarak 1.5 milyon adet satıldığını belirtiyorlar. Firmanın yıl içerisinde sattığı toplam akıllı telefon sayısıda, bu etkinlikte cevap buldu.

Huawei, bugün itibariyle 100 milyondan fazla akıllı telefon satışı gerçekleştirdiğini doğruladı. 2016 yılının sonlanmasına iki ay kaldığını düşündüğümüzde, firmanın bu yıl akıllı satışları 110 milyon civarında tamamlayacağı tahmin ediliyor.

Huawei, 100 Milyon Sattı!

Huawei firması bu yıl 100 milyondan fazla akıllı telefon sevkiyatı yaparak içlerinde dev…

Çinli üretici, geçtiğimiz yıl ise toplamda 100 milyon adet satış gerçekleştirmişti. Yani Huawei’nin akıllı telefon satışlarında bir artış var, ancak bu artış geçtiğimiz yıla oranla sadece yüzde 5 ile 10 arasında.

:: Huawei’nin akıllı telefonlarını beğeniyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/huawei-100-milyondan-fazla-akilli-telefon-satti-76058

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ