Firmandex

Hayatı boyunca kaskla dolaşacak

Koltuktan düşerek kafasını yere vuran 18 aylık çocuk, ölümle burun buruna geldi. Ailesinin ilk başta hafife aldığı çocuk beyin kanaması geçirdi ve hayatının sonuna kadar kaskla gezmek zorunda.

Hayatı boyunca kaskla dolaşacak

Koltuktan düşerek kafasını yere vuran 18 aylık çocuk, ölümle burun buruna geldi.18 aylık çocuk koltuktan düşüp kafasını yere vurdu. Ailesi ilk başta hafife aldı ancak ölümle burun buruna gelen küçük çocuk artık beynini korumak için kaskla dolaşmak zorunda. Anne Joanne Liberato, Eddie’yi hastaneye götürdüğünde durumun ciddiyetinin farkında değildi. Eddie’nin beynindeki kan pıhtısının hemen alınması gerekiyordu. Doktorlar, küçük çocuğu ameliyat için acilen daha büyük bir hastaneye sevk etti. Eddie, yapay komaya alınarak helikopterle hastaneye götürüldü.

Koltuktan düşerek kafasını yere vuran 18 aylık çocuk, ölümle burun buruna geldi.
Operasyon başarılı geçmesine rağmen 18 aylık çocuğun beynindeki kanama devam ediyordu. İlaçlarla kanama durdurulmaya çalışılsa da her şey için çok geçti. Küçük Eddie stafilokok enfeksiyonuna yakalanmıştı. Bu, bir operasyona daha ihtiyaç olduğu anlamına geliyordu. Operasyonda, Eddie’nin kafatasının bir kısmı çıkarılarak yıkandıktan sonra yerine koyuldu.

Koltuktan düşerek kafasını yere vuran 18 aylık çocuk, ölümle burun buruna geldi.
6 hafta hastanede kalan Eddie taburcu edildikten sonra enfeksiyon nüksetti. Talihsiz çocuğun tekrar ameliyat edilmesi gerekiyordu. Ancak kafatası kemiklerinden bir parça önceki operasyonda çıkarılmıştı ve kemik yeniden büyümezse yerine platin takılması gerekecek. Küçük Eddie, şu an beynini korumak için kaskla dolaşmak zorunda.

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ