Firmandex

‘Güldürmek bizim vatani görevimiz’

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yeni komedi filmi ‘Çalgı Çengi İkimiz’i tanıttı. İkili 6 Ocak’ta vizyona girecek olan filmde bol kahkaha vaat ediyor.

‘Güldürmek bizim vatani görevimiz’

Düğün Dernek filmleriyle yaklaşık 14 milyon seyirciye ulaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmleri ‘Çalgı Çengi İkimiz’in basın toplantısı önceki gün Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. Toplantıya başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yanı sıra filmin diğer oyuncuları da katıldı. Filmi ailelerin de rahatlıkla seyredebileceğini vurgulayan Cemcir “Filmde ben mafyadan çıkmak için evlenmek istiyorum. Dolayısıyla kız isteme mevzumuz var. Aile kurmadan mafyadan çıkamayacağım, o yüzden bir aile filmi. Çok fazla çocuk hayranımız var. Bunun için de çok küfür etmeden, daha vecize tarzı yaptık. Seyircinin zekasını küçümseyecek komediler geçmişte kaldı” diye konuştu.

15 TEMMUZ’DA TEK YÜREK OLDUK

Darbe girişiminde filmin çekimlerine ara verdiklerini belirten Murat Cemcir şunları söyledi: “Her şerde bir hayır vardır derler. O şerdeki hayır da toplumun tek bir yürek olmasıymış. Gülmeye çok ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz. Komedyenler olarak yapmamız gereken toplumu yukarı kaldırmak” Oyuncu arkadaşına destek veren Kural ise “Vatani görev gibi bir şey bizim ki. Güldürmek ve insanların moralini yerine getirmek” dedi.

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1136259

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ