Google Pixel için Spigen kılıfları ortaya çıktı

Google geçtiğimiz gün yaptığı duyuruyla Google Pixel modellerini tanıttı. Şimdiyse telefon kılıfı üreticisi Spigen’in Google Pixel için ürettiği modeller ortaya çıktı.

Google Pixel için Spigen kılıfları ortaya çıktı

Google Pixel ve Pixel XL‘in duyurulmasının üzeriden henüz birkaç gün geçti ama telefon hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Spigen markasının telefon için ürettiği yeni kılıflar ortaya çıktı. Ürettiği dayanıklı kılıflarla öne çıkan Spigen, Google Pixel için de farklı modellere sahip birçok yeni kılıf üretecek.

Google Pixel tanıtıldı! İşte özellikler! Yeni Google Pixel kılıfları neler sunacak?

Google Pixel kılıfları son derece sağlam görünüyorlar ve farklı istek, beklentilerinize göre yine çeşitli modellerle geliyorlar. Google Pixel için 7 Spigen kılıf modeli görünürken, Pixel XL için bu sayı 8 olarak belirlenmiş.

Yine kılıfların karbon fiber, polikarbon gibi malzeme kalitesi yüksek materyallerden üretildiğini de hatırlatalım. Tough Armor modelleri yüksek koruma odaklı üretilirken, Liquid Crystal ve Ultra Hyrid gibi modeller ince yapıları, yüksek kenar korumalarıyla ön plana çıkıyorlar.

Google Pixel için çıkacak Spigen kılıfları

Henüz tam bir tarih verilmese de Spigen tarafından üretilen Google Pixel kılıflarının telefonla beraber satışa sunulması bekleniyor.

Kılıfları görmek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

:: Akıllı telefonlarınızda kılıf kullanıyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/google-pixel-icin-spigen-kiliflari-ortaya-cikti-75869

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ