Firmandex

Gök Yapı San. Tic. A.Ş.

ADRES
Ahmet Turan Gazi Mh. Sanayi Bölgesi 2.Kısım 6.Cd 9.Sk N:17 /Sivas
FAKS
+90 346 218 18 64
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1980 yılında kurulan firmamız, gruba bağlı bulunan diğer firmalar ile birlikte müşteri talepleri doğrultusunda komple çözümler sunarak ve gelişerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Grubun merkezi konumunda faaliyet gösteren GÖKYAPI Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi / SEFAKÖY, Sivas Organize Sanayi’de faaliyet gösteren şubemiz GÖKRAIL / SİVAS ve İkitelli Organize Sanayi’de bulunan SAYDAM MOBİLYA firmaları ile birlikte günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında, büyük ölçekli birçok önemli proje gerçekleştirmiştir.

Faaliyet Alanlarımız

Yük Vagonu İmalatı

TCDD Genel Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu genel ve özel talimatlar çerçevesinde, TÜE, UIC kriterlerine göre yolcu ve yük vagonları bakımı, onarımı ve yeni vagon üretimi yapmaktadır. Yolcu Vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sefaköy’de, yük vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sivas Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Yolcu & Yük Vagonu Aksesuar Üretimi

Yolcu vagonlarına firmamız tarafından her türlü vagon tipi için vasistas pencere, havalandırma kanalı ve raf imalatları yapılmaktadır. Ayrıca DMU tip vagonların DM ve M araçları için aksesuar, yolcu bölmesi camları ve hava kanalları imalatları yapılmaktadır.

Mağaza İçi Raf Sistemleri

Raf sistemleri alanında 20 yılı aşkın tecrübemiz ve farklı ürünlerle alternatif çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Farklı sektörlerin farklı  amaçlarına yönelik raf sistemlerini,  pratik ve çok amaçlı olarak geliştirerek üretiyoruz.

Mobilya Üretimi

Bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek kalite, güven ve zamanında tam hizmet politikasını misyon edinen firmamız İkitelli OSB ‘de toplam 5000 metre kare kapalı alanda 50 kişilik kadromuz ile sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ