Galaxy S8, iPhone’u taklit edecek

Apple’ın iPhone 7’de kaldırdığı kulaklık girişi, Samsung’un gelecekteki amiral gemilerinde olmayabilir! Peki Samsung’un yeni kulaklık giriş nasıl olacak?

Galaxy S8, iPhone’u taklit edecek

Apple‘ın geçtiğimiz ay tanıttığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazları ile birlikte 3.5 mm kulaklık girişini daha fazla kullanmayacağını gösterdi.

Fakat kullanıcılardan tepki çeken bu değişiklik, Apple‘ın rakiplerinin ilgisi çekmiş gibi gözüküyor. Şirket içerisinden gelen sızıntılara göre Samsung, Galaxy S8‘de 3.5 mm kulaklık girişini kaldırabilir!

Android dünyasında yaygınlaşan USB Type-C‘nin nimetlerinden faydalanmayı amaçlayan Samsung, kulaklık çıkışı olarak da bu portu kullanmayı amaçlıyor.

İncelik konusunda avantaj sağlamayı hedefleyen Samsung, ayrıca yeni nesil USB Type-C ile birlikte daha iyi ses kalitesi de sunacak.

Eğer Samsung Galaxy S8‘de 3.5 mm kulaklık girişi bulunmazsa, bu değişikliğe Android kullanıcılarının da yavaş yavaş alışması gerektiğini de söyleyebiliriz.

Sızıntıların gerçek olup olmadığını şubat ayında yapılan MWC etkinliğinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8 resmi olarak tanıtılmadan önce göremeyeceğimiz kesin.

:: Samsung Galaxy S8’de 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-s8-iphone-u-taklit-edecek-75835

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ