Galaxy Note 7 değişim programı güncellendi

Samsung Türkiye, Galaxy Note 7 değişim programını yenilenen ve ilk sürüm olan tüm Note 7’leri kapsayacak şekilde güncelledi. Yeni program 18 Ekim’den itibaren geçerli olacak.

Galaxy Note 7 değişim programı güncellendi

Samsung Türkiye, Galaxy Note7 değişim programını eski ve yeni tüm seri Galaxy Note 7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenledi.

18 Ekim – 11 Kasım 2016 arasında geçerli olacak program, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dâhilinde hazırlandı. Programın tüm detayları resmi web sitesinden duyuruldu. 

Samsung’dan uyarı!

Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note 7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı’na katılmalarını önemle talep ediyor.

Değişim programı, BTK kaydı olan tüm Galaxy Note 7’ler için!

Samsung, BTK kaydı olan bütün Galaxy Note7 kullanıcılarını, 18 Ekim tarihinden itibaren başlayacak olan Galaxy Note 7 Değişim Programı’na katılmaya davet ediyor.

Galaxy Note 7 değişim programı neler getiriyor?

Değişim programı, farklı şartlarda ve farklı yerlerden Galaxy Note 7 alan kullanıcıların hiçbirini mağdur etmeyecek şekilde tasarlanmış. Programdan yararlanmak için Galaxy Note 7 sahiplerinin ülke çapında 250’ye yakın noktada bulunan Samsung Servis Merkez’lerinden birine başvurmaları gerekiyor.

Samsung, Note 7 sahiplerine iki seçenek sunacak

– galaxy s7 edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600TL geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung Yetkili Bayi’nden alabilecekler.

– Para iadesini tercih eden müşterilere, 3.600 TL ücret iade edilecektir.

– Galaxy Note 7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecektir.

Galaxy Note 7’yi operatörden alanlar ne yapacak?

Galaxy Note 7’yi operatör üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar ise Galaxy S7 edge (32Gb hafıza) değişiminden yararlanabilir veya hiçbir ek maliyet yansıtılmadan sözleşmesini iptal edebilirler.

Ayrıca kullanıcılar, Galaxy Note 7 kampanyası dahilinde verilen Samsung Gear VR’ı kullanmaya devam edebilecekler.

Daha önceden Galaxy Note7 Değişim Programı’na katılıp telefonunu Samsung Servis Merkezi’ne bırakan kullanıcılar, bu servis merkezine gidip belirtilen seçeneklerden yararlanabilirler.

 

:: Samsung Galaxy Note 7 değişim programını nasıl buldunuz? Note 7 kullanıcıları ne yapmayı düşünüyor?

 

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-note-7-degisim-programi-guncellendi-76061

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ