FETÖ’cü Atalay Demirci’ye yayında şok! – Muhabir Atalay Demirci’nin suratına tükürdü!

Atalay Demirci’ye yayında şok! Bir hack grubu tarafından, 15 Temmuz ‘Darbe Girişimi’nin ardından meydanlara çıkarak demokrasi nöbetine katılan ve darbe girişimini lanetleyen bir konuşma yapan komedyen Atalay Demirci ‘nin FETÖ lideri FETÖ’cü basketbolcu Enes Kanter ve Hakan Şükür ile sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmaları yayınlayınca Atalay Demirci’nin tüm foyası ortaya çıkmıştı. Gizli FETÖ’cü olduğu belli olan Atalay Demirci’ye bir şok da Beyaz TV muhabirinden. İşte Atalay Demirci’nin muhabir tarafından azarlanıp yüzüne tükürüldüğü o görüntü ve Atalay Demirci hakkında son dakika haberler haber7.com’da..

FETÖ’cü Atalay Demirci’ye yayında şok! – Muhabir Atalay Demirci’nin suratına tükürdü!

Son dakika Atalay Demirci haber ve gelişmeleri haberimizde..

Atalay Demirci‘ye yayında şok! Bir hack grubu tarafından, 15 Temmuz ‘Darbe Girişimi’nin ardından meydanlara çıkarak demokrasi nöbetine katılan ve darbe girişimini lanetleyen bir konuşma yapan komedyen Atalay Demirci ‘nin FETÖ lideri FETÖ’cü basketbolcu Enes Kanter ve Hakan Şükür ile sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmaları yayınlayınca Atalay Demirci‘nin tüm foyası ortaya çıkmıştı. Gizli FETÖ’cü olduğu belli olan Atalay Demirci‘ye bir şok da Beyaz TV muhabirinden.  İşte Atalay Demirci‘nin muhabir tarafından azarlanıp yüzüne tükürüldüğü o görüntü ve Atalay Demirci hakkında son dakika haberler haber7.com‘da..

ATALAY DEMİRCİ’YE BİR ŞOK DA MUHABİRDEN

FETÖ’cü olduğu ortaya çıkan Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, sinirlerine hakim olamayarak Atalay Demirci’nin yüzüne tükürdü. Muhabir tepkisini şu sözlerle dile getirdi; “Muhabirlik yapmak çok zordur. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, ‘Kurban olurum’ diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum..” Muhabirin sert tepkisine rağmen Atalay Demirci‘nin gülümsediği de objektiflere yansıdı.

ATALAY DEMİRCİ: FETÖ’YE KARŞI FİKRİM DEĞİŞTİ

Komedyen Atalay Demirci, hacklenen sosyal medya hesabından çıkan ve Gülen cemaatine yakınlığını gösteren yazışmalar üzerine açıklama yaptı.

İşte Atalay Demirci’nin kişisel internet sitesinden yaptığı o açıklama..

Twiter hesabımın hacker’lar tarafından ele geçirilmesi sonucunda, hakkımda “fetö” üyesiymişim gibi oluşturulmaya çalışılan algının karşılık bulmaması umuduyla yapacağım açıklamamı Milletimizin, Devletimizin ve bu topraklarda yaşayan herkesin samimiyetimle yaptığımı bilmesini isterim….

Anne Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve Yetiştirme Yurtlarında büyümüş, yani Annesi de Babası da Devlet olan ve Devletin ekmeğini yiyerek büyümüş, küçük yaştan itibaren en ufak bir kötü alışkanlığa ya da illegal gruplara meyletmemiş, her zaman Allah’ın muhafazasını iliklerine kadar hissetmiş bir kardeşiniz olarak, şu an bu ithamlarla karşı karşıya kalmanın şoku ve üzüntüsü içerisindeyim.

Söz konusu örgütle geçmiş yıllarda Okullarında ve Dersanelerinde işim gereği gösteriler yapmışlığım aşikardır. En az Ülkemizin yöneticileri, iş adamları, sporcuları, sanatçıları ve diğer kesimleri kadar temasım olmuştur. Safiyane niyetle sadece dinimi daha doğru yaşamama vesile olan insanların yönlendirmeleri neticesinde, bana bu anlamda da faydaları olmuştur.

Yaptığım mesleğin zeka seviyesine yakışmayacak bir aptallığın içerisine düşmenin mahçubiyetini yaşamaktayım. Bu manada içinde bulunduğum durumun bir hata olduğunu kabullenmem ile birlikte, son zamanlardaki oluşan örgütsel yapının ve getirdiklerinin rahatsızlığını yaşamış ve yaşanan 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benimde herkes gibi fikrim değişmiştir ve Ankara Kızılay Meydanına çıkıp bu hain terör örgütünü lanetlemiş ve kendi sosyal medya hesaplarımdan da örgütle ilgili görüşlerimi bildirmişimdir. (Biraz araştırılınca görülecektir)…

Geçmişte bir çoğumuzunda yaşadığı üzere manevi duygularımın kullanılarak kandırılmış olmanın üzüntüsünü yaşamaktayım. Ele geçirilen hesabımdan yapılan paylaşımların içeriği ve genel görüşlerimle ilgili daha geniş ve detaylı açıklama yapmak üzere, hem yazılı hem görsel basından isteyen herkes ile rahatlıkla her konuyu konuşarak söz konusu ithamların yersizliğini ve hakkımda kamoyunda oluşturulmaya çalışılan saçma sapan bağlantılarla, yapılmak istenen suçlamaları bertaraf etmek adına, elimden gelen ne varsa yapmaya hazır olduğumu, halisane yaklaşımları suistimale uğramış, nice yüz binlerce insanlardan sadece biri olduğumu, üzüntülerim ve özürlerimle arz ederim…

KAYNAK : http://www.haber7.com/unlulerin-dunyasi/haber/2063387-fetocu-atalay-demirciye-yayinda-sok-muhabir-atalay-demircinin-suratina-tukurdu?wr=1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ