Fatih Portakal tutuklandı mı? – Son dakika Fatih Portakal gelişmeleri!

Ünlü enkırmen Fatih Portakal tutuklandı mı? veya Fatih Portakal gözaltına mı alındı? sorusuna istinaden son dakika tüm Fatih Portakal gelişmeleri haberimizde.. FOX TV ekranlarında haber sunan ve gündeme ilişkin yorumlarıyla toplumun sert tepkiler vermesine neden olan gazeteci Fatih Portakal’ın tutuklandığı iddia edildi. Peki ünlü spiker Fatih Portakal tutuklandı mı?, Fatih Portakal tutuklandığı iddialarına dair neler söyledi? ve Fatih Portakal kimdir?. İşte yanıtlarını ve Fatih Portakal’ın tutuklanma iddialarına dair tüm ayrıntı ve gelişmeleri haber7.com’da bulabilirsiniz..

Fatih Portakal tutuklandı mı? – Son dakika Fatih Portakal gelişmeleri!

Fatih Portakal tutuklandı mı?, veya Fatih Portakal gözaltına mı alındı?, Fatih Portakal tutuklandığı iddialarına ne yanıt verdi? ve Fatih Portakal kimdir? sorularının yanıtları haberimizde..

Ünlü enkırmen Fatih Portakal tutuklandı mı? sorusuna istinaden Son dakika Fatih Portakal gelişmeleri haberimizde.. FOX TV ekranlarında haber sunan ve gündeme ilişkin yorumlarıyla toplumun sert tepkiler vermesine neden olan gazeteci Fatih Portakal’ın tutuklandığı iddia edildi. Peki ünlü spiker Fatih Portakal tutuklandı mı?, Fatih Portakal tutuklandığı iddialarına dair neler söyledi?. İşte yanıtları ve Fatih Portakal’ın tutuklanma iddialarına dair tüm ayrıntı ve gelişmeleri haber7.com‘da bulabilirsiniz..

FATİH PORTAKAL TUTUKLANDI MI?

FOX TV’nin enkırmeni gazeteci Fatih Portakal’ın gözaltına alındığı iddiaları gündeme düştü.

FATİH PORTAKAL TWİTTER’DAN YANITLADI

Fatih Portakal’dan gözaltı ve tutuklama haberlerine ilişkin Twitter’dan açıklama geldi.

Fatih Portakal tarafından Twitter’dan yapılan açıklamada, “Gözaltına alındım, tutuklandım gibi yazılmış edilmiş. Birileri çok istiyor belli ki! Ama sıkıntı yok merak etmeyin” ifadeleri kullanıldı.

FATİH PORTAKAL KİMDİR?

Ünlü enkırmen Fatih Portakal, 1968 yılında Aydın Nazilli’de doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Nazilli’de okudu ve sonra geldiği İzmir’de okuduğu İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdi.  1993 yılında Üniversiteden mezun olunca, yüksek lisans eğitimi yapmak için yurtdışına; Avustralya’da yaşayan bir arkadaşının daveti ile gitti. Ancak eğitim aldığı alanla ilgili iş bulamayınca dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladı. 3 yıl çalıştıktan sonra Türkiye’ye döndü. Türkiye’ye döndükten sonra eniştesi Dr. Rıza Arpaz muhabirlik yapması için Star TV’den yine merhum Ufuk Güldemir’e yolladı, cebine de kartvizit sıkıştırırdı, ‘hamili yakınımdır’ türünden… Ve 1996 yılında İzmir’de stajyer muhabirliğe başladı.

FATİH PORTAKAL’IN MUHABİRLİK DENEYİMİ

1997 yılının 1 Mayıs’ına kadar maaş almadan 6 ay çalıştı. Ve o zaman Star TV’ye kadrolu eleman oldu. 2004 yılında kanal patron değiştirince işten çıkarıldı. Bir süre sonra da yine doğup büyüdüğü şehirde ajans muhabiri olarak göreve başladı. İzmir Sığacık’da bir balık restoranı açmaya karar verdi ancak, bir müddet sonra da 11 Ağustos 2006 günü Ayşenur Arslan ve Mehmet Ali Birand’ın Kanal D Haber ekibine transfer oldu. Kısa sürede renkli haber sunuş tarzıyla ismi akılda kalan bir televizyon muhabiri oldu. Haber muhabirliğinin yanında radyo ve televizyonda başka işlerde de çalıştı. 8 ay Best FM’de ‘Fatih Portakal’la Konuşan Türkiye’ programını hazırlayıp sundu. 2009-2010 yılları arasında Kanal D’de ‘Ne yapmalı?’ programının sunuculuğunu yaptı. Bu arada CNN Türk’te “Seçim Çadırı ve Sokak TV” adlı 45 dakikalık, stüdyo dışı, canlı yayınları gerçekleştirdi.

2010 yılının ikinci yarısında Fox TV’ye geçti. Fox Tv de sabah haberlerinde Çalar Saat programını sunmaya başladı. Daha sonra sabah haberlerini bırakıp aynı kanalda Ana Haberleri sunmaya başladı.

FATİH PORTAKAL’IN PKK İLE İLGİLİ SKANDAL SÖZLERİ

FATİH PORTAKAL’IN ÖZEL HAYATI

2013 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. 4. sınıflara “Araştırmacı Gazetecilik” dersi vermektedir. Aynı zamanda aynı okulda “Mahalli İdareler” üzerine yüksek lisans yapmaktadır. “Medya Mektebi” adlı okulda “Haber Sunumunda Tarz” konusunda ders vermektedir. Fatih Portakal, 27 Eylül 1997 tarihinde Armağan Toper ile evlendi.

KAYNAK : http://www.haber7.com/medya/haber/2053255-fatih-portakal-tutuklandi-mi-son-dakika-fatih-portakal-gelismeleri?wr=1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ