EMA ÇELİK UZAY KAFES MÜH VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres
1.Esenşehir Mah. Şair Nedim Sok. NO:22 Araç mauyene İstasyonu yanı Ümraniye / İSTANBUL
Faks
+90 216 526 44 98
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Misyonumuz
    Sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder.Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Süreçlerimizin ge lişimi,süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir.

Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.Günümüzde hergün değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen kalite ve müşteri memnuni yetini kendine ilke edinen şirketimiz,hitap etmiş olduğu müşteri kitlesinin kalitesiyle ve güvenilirliği ile her zaman yanında bulunmuştur.

1999 yılından bu yana İnşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan EMAÇELİK UZAY KAFES MÜH VE İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ.,kurucularının 20 yıllık bilgi ve birikimleri,uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Kalite,hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan firmamız her çalışanı ile ülkesine,insanına ve çevresi ne hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Bugüne kadar yurt içinde anahtar teslimi sanayi yapıları, hastane, okul, konut ticari yapılar,çelik konstrüksiyon fabrika ve depo binaları,uzay kafes mimari yapılar otogar statium tribunleri çatı ve cephe kaplamaları,soğuk hava depoları proje ve imalatları konularında faaliyetlerini sürdüren EMA ÇELİK UZAY KAFES MÜH VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ, tasarımdan,uygulamaya tüm hizmetleri vermektedir.

Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda,en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken,uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar,her koşulda üretime katkıda bulunur,kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.Özel karakter de,teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir,her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır,yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

Vizyonumuz
İnşaat alanında tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında marka olmak.
Değerlerimiz
• Dürüstlük
• Güvenirlik
• Şeffaflık
• Yaratıcılık
• Mükemmeliyet
• Karşılıklı Sevgi ve Saygı
• Verimlilik
• Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.004490, 29.176390

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ