DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ

Adres
İnciraltı Mah. Mithatpaşa Cad. 1606 İnciraltı Yerleşkesi Balçova, İzmir
Telefon
Faks
0232 412 97 97
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Poliklinikleri hafta içi hergün 08:00 – 17:00 saatleri arasında sizlerin hizmetine hazırdır. Poliklinik hizmetlerimizden düzenli bir şekilde yaralanabilmeniz için poliklinik işleyişimizle ilgili bilgi edininiz. Poliklinik evrak işlemleri ile ilgili sorularınızı danışma memurlarına veya poliklinik sekreterlerine, tedaviniz ve tıbbi işlemleriniz ile ilgili sorularınızı doktorunuza yöneltiniz.

Hastanemiz kuralları sizlere daha iyi hizmet vereiblmek için konulmuştur. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda görevli memur ile tartışmayınız. Sorunlarınızı Hastane yöneticilerine iletiniz. Lütfen Hastane Kurallarına uyunuz! Sizleri ikaz eden görevlilere yardımcı olunuz.

Poliklinik kayıt işlemleri her polikliniğin sekreterliğince yapılır. Polikliniğe başvuran SGK(EMEKLİ SANDIĞI, SSK, BAĞ-KUR, 657 sayılı devlet memurları, 18 yaş altı çocuklar işsizlik ödeneğinden yararlanan, gaziler, askeriye ve bu kurumların bakmakla yükümlü oldukları yakınları) hastalarına T.C. kimlik numarasını gösterir resmi kimlik ile işlem yapılır ve medula sistemi üzerinden provizyon alınır.

YEŞİL KART ve 2022 sayılı kanuna tabi hastakar ise sevk il başvurmak zorundadır.

Polikliniğe kaydı yapılan hastaların dosyası arşiv görevlileri tarafından ilgili polikliniğe getirilir. Hasta ve yakınlarına dosya verilmez.

Dosyası gelen hastalar poliklinik doktoru tarafından sırayla muayene edilir. Muayene Sonunda dosyalarınızı mutlaka ilgili poliklinik sekreterine teslim ediniz.
Dosyalarınızı hastane dışına çıkarmayınız.

HASTA YÖNLENDİRME FORMU ile birlikte ilgili birime gidiniz. Laboratuvar ve Patoloji sonuçlarınızı www.hastane.deu.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

Muayene sonrası doktorunuz kontrole gelmenizi isteyebilir. Tetkik ve Kontrol muayenesi için randevu alınız.

İnternetten ve Poliklinik Sekreterliğinden Günlük Randevu Veren Poliklinikler Hastanemiz http://www.hastane.deu.edu.tr internet adresinden E-Randevu Alma linkini tıklayarak, yada poliklinik sekreterliğine başvurarak günlük olarak (kontenjan dahilinde) aşağıda belirtilen polikliniklere randevu alabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

38.394789, 27.033111

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ