FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Dişlerini fırçalarken yüz felci geçirdi!

22 yaşındaki kadın, bir sabah işe gitmeden önce dişlerini fırçalarken yüzünün uyuştuğunu fark etti. Genç kadına nadir görülen ve tedavisi olmayan bir hastalık teşhisi konuldu.

Dişlerini fırçalarken yüz felci geçirdi!

Dişlerini fırçalarken yüz felci geçiren Chloe McMahon-Swift isimli kadına nadir görülen otoimmun bir hastalık teşhisi konuldu. Daily Mail’de yayınlanan habere göre 22 yaşındaki Chloe, geçtiğimiz ayın başlarında semptomları fark etti ancak önemsemedi. Ancak bir sabah işe gitmeden önce dişlerini fırçalarken yüzünün büyük bir kısmını hareket ettiremeyince hemen doktora gitti.

Hastalığının semptomlarını dikkate almayan Chloe, yaşadıklarını anlatarak herkesi uyardı:

“İlk başlarda ayaklarıma iğne batıyormuş gibi hissediyordum ama önemsemedim. Ayakkabılarımdan kaynaklandığını düşündüm. Ciddi soğuk algınlığına yakalandım, bir hafta yataktan çıkamadım. O sırada ayaklarımdaki batma hissi ellerime taşındı. Bir türlü geçmeyince doktora gittim ancak gripten kaynaklandığını düşündük.”

Genç kadın, duş almak, bulaşık yıkamak gibi sıradan günlük işlerinde zorlanmaya başladı. Her gün daha da zayıf hissediyordu. 2 yaşındaki oğlunu bile taşıyamıyordu.

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.