FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Diriliş Ertuğrul 91.bölüm TRT 1’den izle! Ertuğrul ölüyor mu?

TRT 1’in nefes kesen dizisi Diriliş Ertuğrul 91.bölüm yayınlandı. Yine aksiyon dolu bir bölümün yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 91.bölümü izleyenleri şaşırttı.

Diriliş Ertuğrul 91.bölüm TRT 1’den izle! Ertuğrul ölüyor mu?

Son bölümüyle yine seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başaran TRT 1’in dönem dizisi Diriliş Ertuğrul 91.bölüm özeti yayınlandı. Son bölümünde Vasilius, Ertuğrul ve Sultan’ı tuzağa düşürdüğünü sanırken aslında kendisi tuzağa düştü ve Ertuğrul tarafından orada öldürüldü. Son bölümün yayınlanmasının hemen ardından Diriliş Ertuğrul 91.bölüm özeti merak edilmeye başlandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler oldu? “Bir yandan Moğollar bir yandan Haçlılar devletimizin içlerine kadar akınlar üzenleyeceklerdir” diye Ertuğrul’ın yeni planı ne olacak? İşte yeni bölüm özeti ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 91.BÖLÜM ÖZETİNİ İZLE

Diriliş Ertuğrul 92.bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 sezon ne zaman başlayacak?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 91.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 14 Haziran çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu.

Engin Altan Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılıyor mu? Yapımcı açıkladı

Diriliş Ertuğrul dizisine yeni bir isim katıldı

Diriliş Ertuğrul 91. bölüm fragmanında izleyiciler Cemal Hünal şoku yaşadılar. Ünlü oyuncunun tam olarak kimi canlandıracağı belli olmasa bile Bizans İmparatoru olarak tahmin ediliyor. Cemal Hünal, Diriliş Ertuğrul yeni sezonda epey bir boy göstereceği benziyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir.

Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır?

Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. 

Diriliş Ertuğrul’da beklenmeyen ayrılık

Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.