Diriliş Ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanında şok detay

2 Kasım çarşamba günü ekranlara gelecek Diriliş Ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanı nefes kesti

Diriliş Ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanında şok detay

Her bölümüyle seyirciyi etkilemeyi başaran Diriliş Ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanı yayınladı. 2 Kasım çarşamba günü izleyenlerle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanı adeta nefes kesti. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 63.bölümünde neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul dizisi 63.bölüm 2.fragmanı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63.BÖLÜM 2.FRAGMANI

Artık oba beyi olan Ertuğrul Bey, kılıç kullanmadaki maharetine Hanlı Pazar’da ticaret yapma çabası da eklenince Kayılar alışık olmadıkları bir mücadelenin içine girer. Çünkü Hanlı Pazar, ticaretin beşiği olduğu gibi Ural ve Simon gibi en usta ticaret erbaplarını da bünyesinde barındıran kirli bir bataklıktan farksızdır. Ertuğrul Bey bu alışık olmadığı ortamda ayakta kalabilmek için ne tür adımlar atmak zorunda kalacaktır?

Sultan Alaeddin’den aldığı casusluk görevini kurt postuna girerek yerine getiren Ertuğrul Bey, Sultan’ın habercisini kurtarabilmek için yaptığı operasyonda yaralanıp esir düşmenin eşiğine gelmiştir. Ertuğrul Bey bu zor durumdan hem kendini, hem sultanın habercisini nasıl kurtaracaktır?

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ