Dikkat dikkat! 18 Ekim-11 Kasım arası başlıyor

Samsung Electronics Türkiye’den yapılan açıklamada kullanıcıların tüm Galaxy Note7 cihazlarını 18 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında değiştirebileceği bildirildi.

Dikkat dikkat! 18 Ekim-11 Kasım arası başlıyor

Samsung Electronics Türkiye’den yapılan açıklamada, Galaxy Note7 Değişim Programı’nın güncellendiği belirtilerek, kullanıcıların, tüm Galaxy Note7 cihazlarını 18 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında değiştirebileceği  bildirildi.

Açıklamada, Galaxy Note7 Değişim Programının eski ve yeni tüm seri  Galaxy Note7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenlendiği aktarıldı.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) bilgisi dahilinde  hazırlanan programın 18 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında geçerli olacağı ifade  edilen açıklamada, kullanıcılardan eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy  Note7 cihazlarını kapatmaları ve değişim programına katılmaları talep edildi.

Değişim programının BTK kaydı olan tüm Galaxy Note7 kullanıcılarına  açık olduğu belirtilen açıklamada, hiçbir tüketicinin mağdur edilmeyeceği,  kullanıcıların öncelikle ülke çapında 250’ye yakın noktada bulunan Samsung Servis  Merkezlerine başvurması istendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Samsung Electronics Türkiye Başkan  Yardımcısı Tansu Yeğen, şirket olarak, müşterilerinin memnuniyeti ve güvenliğinin  kendileri için öncelik taşıdığını belirterek, “Bu nedenle alınan küresel karar  doğrultusunda, Galaxy Note7 satışları durduruldu. Hiçbir kullanıcımızı mağdur  etmeyecek kapsamlı bir değişim programı başlatıyoruz. Kullanıcılarımızın bu  süreçte göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.” ifadelerini  kullandı.

Cihazını getirene iki farklı seçenek sunulacak

Galaxy Note7 cihazını getiren kullanıcılara tercihleri doğrultusunda  iki seçenek sunulacağı aktarılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Galaxy S7 Edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600 lira geri  ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung yetkili bayisinden  alabilecek. Para iadesini tercih eden müşterilere, 3 bin 600 lira ücret iade  edilecektir. Galaxy Note7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecek.

Galaxy Note7’yi operatör üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar ise  Galaxy S7 edge (32Gb hafıza) değişiminden yararlanabilir veya hiçbir ek maliyet  yansıtılmadan sözleşmesini iptal edebilirler. Ayrıca kullanıcılar, Galaxy Note7  kampanyası dahilinde verilen Samsung Gear VR’ı kullanmaya devam edebilecek.  Önceden Galaxy Note7 Değişim Programı’na katılıp telefonunu Samsung Servis  Merkezine bırakan kullanıcılar, bu servis merkezine gidip belirtilen  seçeneklerden yararlanabilirler.”

Açıklamada, detayların şirketin internet adresinden veya Samsung Çağrı  Merkezinden (0850 222 0 847) öğrenilebileceği bildirildi.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ