Ceyhun Yılmaz’a açtığı hakaret davasını kazandı

Geçtiğimiz yıl Müjde Uzman’la bir programa katılan Ceyhun Yılmaz, canlı yayında bir skandala imza atmıştı. Uzman, mesleği ile ilgili hakarette bulunan Yılmaz’a 3 kuruşluk tazminat davası açtı. Davayı kazanan oyuncu, sosyal medya hesabından “Umarım Ceyhun’a ders, bana da tecrübe olur” açıklamasını yaptı.

Ceyhun Yılmaz’a açtığı hakaret davasını kazandı

Ceyhun Yılmaz, geçtiğimiz yıl bir programa katılmıştı. Müjde Uzman’a yönelik ‘Asıl mesleğiniz nedir?’ sorusu üzerine Yılmaz, kendisi gibi konuk olan fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’a sessizce şok ifadeler kullanırken kameralara yansımıştı. Magazin basını ve sosyal medyada olayın büyümesinin ardından Müjde Uzman, ünlü radyocu hakkında 3 kuruşluk bir tazminat davası açmıştı.

“Müjde zor günler yaşadı”

Müjde Uzman, sosyal medya hesabından avukatının yaptığı açıklamayı paylaştı. Açıklamada, “Canım arkadaşım ve kıymetli müvekkilem Müjde Uzman’a vekaleten Ceyhun Yılmaz aleyhinde açmış olduğumuz 3 kuruşluk manevi tazminat davasını kazandık. Ülkemizde kadınların erkeklerce aşağılanmasının, hakarete maruz kalmasının ve tek bir kelimeyle karalanmaya çalışılması hepimizin çok sık rastladığı bir durum. Yakınen biliyorum Müjde zor günler yaşadı. Maruz kaldığı hakaret karşısında onuruyla şerefiyle dimdik durdu. Beraber sessiz ve kendinden emin devam ettik bu yolda. Hakaretten açılan ceza davası hala devam etmekte. Umarım yakın zamanda onun da güzel haberlerini vereceğim sana güzel arkadaşım Müjde Uzman.Başın dik ve onurlu mücadelen herkese ışık olsun. Dostun olarak hep yanındayım” ifadeleri yer aldı.

“Umarım ona ders, bana tecrübe olur”

Güzel oyuncu ise instagram hesabından duygularını şu şekilde aktardı:

“Bu olaydan dolayı hissettiğim, yaşadığım ne varsa, tüm gözyaşım ve üzüntümle söylüyorum bunu; Umarım ona ders, bana tecrübe olur da, ne ben bir daha birini dava etmek zorunda kalırım, ne de o, ne yaşadıysa onları bir daha yaşar. Kimseyi olduğundan daha da üzmek veya zor duruma sokmak istemem ben hiç bir zaman. O dönem ve şimdi yanımda olanlar ve olmayanlar tek tek aklımda. Ama en büyük teşekkürüm, gönüllü olarak tüm dostluğu ve yüreğiyle, gücü, cesareti, eğitimi, bilgisiyle yanımda olan Feyza’ma… Derdimi dert edindiğin ve bu olayı benim vicdanıma göre şekillendirip en kibar en sessiz en olması gereken şekilde yürüttüğün için sonsuz teşekkürler. E allah başka dert vermesin hiç birimize tabi, o ayrı. Herkese geçmiş olsun.”

MJ ♎️? (@mujdeuzman) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (22 Ara 2016, 01:07 PST)

00:35 dk20 Kasım 2015Internet Haber Merkezi / DiğerCeyhun Yılmaz canlı yayında konuğa küfretti!

Ceyhun Yılmaz CNN Türk ekranlarında Mesut Yar’ın konuğu oyuncu Müjde Uzman’a açık açık ‘o..pu’ dedi. Ünlü radyocu bugün Twitter’dan yayınladığı mesajda özür diledi.

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ