Firmandex

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı Show TV’de Ömer’in zor kararı

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Cesur Yürek son bölüm heyecan dolu bir bölümle daha Show TV’de yayınlandı. Cesur Yürek son bölümdeki çatışma sahneleri nefes kesti. Ömer de Bradd’in peşine düştü. Peki, Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı Show TV’de Ömer’in zor kararı

Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV heyecan ve aksiyon dolu dizisi Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan son bölümde, çatışma sahneleri nefes kesti. Cesur Yürek son bölüm özetinde, Ömer’in peşine düştüğü Bradd’le olan mücadelesi büyük bir ilgiyle izlendi. Cesur Yürek son bölüme Twitter üzerinden birçok olumlu tepki geldi. Cesur Yürek 15. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızdan izlenebilecek.

CESUR YÜREK SON BÖLÜM TWİTTER TEPKİLERİ

#CesurYürek Müthiş Bir Bölüm Daha

— Muttalip Aslan (@aslan_muttalip) 19 Ocak 2017  

#CesurYürek @dizicesuryurek yine müthisti.insallah yine kacmaz Bradd

— Eren Arslan (@ErenArsln95) 19 Ocak 2017  

operasyon sahnesi çok güzeldi ömer adem hocayı kurtardı sonra bradd’ı yakalar @ShowTV @dizicesuryurek #CesurYürek

— davut özmen (@1985Merdinli) 19 Ocak 2017  

CESUR YÜREK SON BÖLÜM ÖZETİ

Cesur Yürek son bölümde, Ömer bir yandan Hüsrev’i ele geçirmek diğer yandan Bradd’in oyunlarını bozmak için harekete geçti. Gürkan suikastının arkasındaki gerçeğe ulaşan Ömer, ipin ucunun Gevaşlı’ya uzandığını anladığında Tatar’la görüştü. Gevaşlı’nın Bradd’le yaptığı işbirliği onu Tatar’la karşı karşıya getirdi. İskender’in Gevaşlı’yla kurduğu oyun çözüldü. Gerçekleri öğrenen Tatar, hem oğluna hem Gevaşlı’ya ağır biz ceza verdi. Milli silah projesinin peşinde olan Bradd amaçlarına ulaşabildi mi?  Zamana karşı yarışan Ömer, Bradd’in önündeki en büyük engel oldu.

 

CESUR YÜREK SON BÖLÜM SHOW TV’DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.,,

 

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ