Bu hafta 6 film vizyona girecek

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 5’i yerli 6 film vizyona girecek. Vizyona girecek yerli filmler, Tereddüt, Sen Sağ Ben Selamet, Alemde 1 Gece, Oldu mu Şimdi ve Zuzula’dan oluşuyor.

Bu hafta 6 film vizyona girecek

2016 yılının sonlarına yaklaşırken bu hafta vizyona 6 yeni proje daha girdi. Bu hafta gösterime giren yapımlar ağırlıklı olarak olarak yerli filmlerden oluşuyor. İşte bu hafta vizyona giren filmler:

Tereddüt

Yeşim Ustaoğlu’nun yönettiği ve Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş ile Okan Yalabık’ın oynadığı “Tereddüt” izleyici ile buluşacak.

Hayatları kesişen iki kadının hikayesini ele alan dram türündeki film özetle şöyle:
“Şehnaz, 30’larının başında, bir sahil kasabasında mecburi hizmete başlamış bir psikiyatrdır. Başarılı kocası Cem ile kusursuz bir evlilik sürdüren Şehnaz, her hafta sonu İstanbul’daki evine gidip gelir. 16 yaşındayken zorla evlendirilerek aynı kasabaya getirilmiş olan Elmas’ın hayatı ise bunaltıcı sorumluluklarla geçmektedir. Yolları kesişen Şehnaz ve Elmas’ın hayatlarındaki aynı sorunlarla yüzleşmeleri, yaşamda yeni bir kapıyı aralamalarını sağlayacaktır.”

Sen Sağ Ben Selamet

Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Lale Başar, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Ayça İnci, Murat Kocacık ve Müge Uzel’in oynadığı filmin yönetmenliğini Ersoy Güler yaptı.

Daha önce çektiği “Sağ Salim” ve “Sağ Salim 2: Sil Baştan” ile çıkış yapan yönetmenin yeni filmi “Sen Sağ Ben Selamet”, müebbet yiyen Sansar ve tahliyesine 2 gün kalan Selamet’in aynı nakil aracına binmesiyle başlayan macerayı ele alıyor.

Alemde 1 Gece

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ