FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

BİLGİ ELEKTRONİK A.Ş.

ADRES
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde İsmet Tarman İş Merkezi No:1 Kat:2 No:32 Ümraniye/İstanbul
TELEFON
0 216 455 88 46
FAKS
0 216 455 99 06
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bilgi Elektronik A.Ş, 1993 yılında , esas olarak Elektronik Güvenlik sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuş olup, bu yönü ile sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda tüm Orta Doğu güvenlik sektörünün en eski ve etkin şirketlerinden birisidir. Kuruluşundan itibaren sektörde birçok ilki gerçekleştiren ve sektörün hemen her önemli kilometre taşında izi olan Bilgi Elektronik A.Ş, bugün Elektronik Güvenlik sektörünün 2 farklı segmentinde aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilgi Elektronik A.Ş, halen Hırsız Alarm ve Yangın Algılama sistemleri konusunda Türkiye’nin en büyük üreticilerinden birisidir. TEKNİM markası altında kendi özgün ürünlerinin tasarımını ve üretimini yapmakta olan Bilgi Elektronik, gerek Türkiye’de, gerekse ihracat yaptığı 30’ u aşkın ülke ve yakın coğrafyamızda en etkin markalardan birisidir. Bilgi Elektronik A.Ş, tasarımını ve üretimini yaptığı uluslararası standartlarda üretilmiş geniş ürün yelpazesinde yer alan bazı ürünlerde Türkiye’nin tek üreticisi ve ihracatçısı konumundadır.

Üretimin yanı sıra Bilgi Elektronik A.Ş, HUAWEI, VITEC gibi çok bilinen ve sektör profesyonellerinin en çok tercih ettiği CCTV markalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Bu bilinen CCTV markaları ve TEKNİM ürünlerinin yanı sıra Avrupa’nın en büyük kablosuz Alarm üreticisi JABLOTRON ve diğer bir çok markanın ürünlerini Türkiye genelinde bulunan sektör profesyonellerine dağıtımını yapmakta, eğitim ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ