Beylikdüzü Kolan Hospital

Adres
Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 23 Gürpınar / Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon
Faks
0 212 855 75 70
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KOLAN HOSPITAL GROUP olarak; Sağlık sektöründeki zincirimizin ilk halkasını 1997 yılında kurduğumuz KOLAN TIP MERKEZİ ile oluşturduk. 2003 yılı itibariyle hedeflerimizi büyüterek Güngören’de ÖZEL KOLAN HASTANESİ’ni kururak ikinci halkamızı oluşturduk.
2006 yılında BÜYÜKÇEKMECE KOLAN HOSPITAL, 2008 yılında SİLİVRİ KOLAN HOSPITAL ve BEYLİKDÜZÜ KOLAN HOSPITAL, 2011 yılında KIBRIS KOLAN BRITISH HOSPITAL’ı kurarak sağlık zincirimizi büyütmeye devam ettik.
2013 yılında KOLAN INTERNATIONAL ve 2015 yılında BAYRAMPAŞA KOLAN HOSPITAL’ın da Kolan Sağlık Grubu bünyesine katılmasıyla “sadece sağlığa” yatırım yapan Kolan Hospital Group; İstanbul’un önemli merkezlerinde, KKTC Lefkoşa ve Girne’de 6 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile 1230 yatak ve 450 doktor ile hizmet vermektedir.
KOLAN HOSPITAL GROUP olarak amacımız; 24 saat uzman, güçlü, güler yüzlü hekim ve personel kadromuzla, herkesin hakkı olan beden ve ruh sağlığına yönelik güvenilir hizmeti kalite ile birleştirip, en uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmektir.
Sağlık sektöründe hedeflediğimiz bu zinciri büyütürken teknolojinin, gelişimin, yenilenmenin ve hizmet içi eğitimin sonu olmadığını düşünerek hedeflerimizi büyütüyor; bir yandan sağlık sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışıp, diğer yandan teknolojik gelişmeleri sizin adınıza takip ederek kendimizi yeniliyoruz.
Fiziki ve teknolojik alt yapımız ile hem sağlık alanında değişim yaratmış olmanın hem de günümüz koşulları ile insan ihtiyaçlarını düşünerek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini en uygun şartlarda halkımıza sunuyor olmanın gururunu taşıyoruz.
Tüm sağlık ve personel kadromuzla birlikte sizleri hastadan çok kendi ailemizin bir parçası gibi görüyor, sağlığınıza yeniden ve en kısa zamanda tekrar kavuşmanızı amaçlıyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

41.006681, 28.629647

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ