FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Beşel Basım Sanayi ve Ticaret A.Ş

ADRES
Beşel Basım San. ve Tic. A.Ş. Türkgücü OSB Yılmaz Alparslan Cad. No : 83/87 Çorlu/Tekirdağ
TELEFON
+90 282 681 85 40 (Pbx)
FAKS
+90 282 681 85 39
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Beşel Basım Sanayi ve Tic A.Ş olarak; ambalajlama, kablo hammadde,endüstriyel plastik ve izolasyon folyo sektörlerinin üretiminde önce Trakya’nın, sonra da Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olduk. Geçen kırk beş yılda “Kalite”yi ilke olarak benimseyen ve bundan ödün vermeyen firmamız, kısa sürede Türkiye’nin sınırlarını aştı.Bugün, 85’in üzerinde ülkeye ihracat yapan markayız.

Firmamız, 1975’ten bu yana ambalajlama, paketleme ve endüstriyel uygulamalar için kullanılan plastik malzemelerin üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kırk beş yılı aşan deneyimimiz, modern tesisimiz, modern ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla, alüminyum folyo, polietilen ve polyester film başta olmak üzere çeşitli folyo, film ve bantların üretimini, laminasyonunu, kaplamasını ve kesimini yapmaktayız. Firmamız, esnek ambalaj endüstrisi için plastik filmler, alüminyum folyo ve kâğıt laminasyonları, kablo izolasyon film ve bantları ile havalandırma sektörüne yönelik folyolar üretmektedir.

Beşel Basım Sanayi ve Tic A.S. olarak, 42 bin metrekareye yayılan tesisimizde, geçmişten birikerek gelen deneyimimizi özümsemiş 175 kişilik kadromuzla ayda 6000 ton üretim kapasitesiyle çalışıyoruz. Hem ürün skalamızı hem de Türkiye’deki ve dünyadaki müşteri portföyümüzü genişletecek, üretim kapasitemizi artıracak yatırımlarımızı “önce kalite ve müşteri memnuniyeti” anlayışına bağlı kalarak sürdürüyoruz.- ISO 9001 belgeli kalite sistemimiz,- ISO140001 belgeli çevre yönetim sistemimiz, – OHSAS belgeli iş sağlığı ve güvenliği sistemimiz, ISO10002 belgeli kalite yönetim memnuniyeti sistemimiz, – ISO14001 belgeli çevre yönetim sistemimiz, – OHSAS18001 belgeli iş güvenliği sistemimiz, – ISO22000 belgeli gıda güvenliği yönetim sistemimiz, – BRC belgemiz ile yönetilen tecrübeli, eğitimli ve enerjik çalışanlarımız ile üretmeye, gelişmeye ve her geçen gün müşterilerimizi için ideal bir iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ