Başbakan Yıldırım’dan Bahçeli’ye sürpriz

Başbakan Yıldırım Bahçeli’nin tweetlerini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım’dan Bahçeli’ye sürpriz

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos’ta gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin tweetlerini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı

Başbakan Binali Yıldırım, 7 Ağustos’ta İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek “Demokrasi ve Şehitler Mitingi”ne katılacağını Twitter hesabından duyuran MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bazı tweetlerini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Yıldırım, Twitter hesabından, Bahçeli’nin, “7 Ağustos’ta İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile 15 Temmuz’dan beri süregelen milli azim taçlandırılacaktır. Millet iradesi tuttuğu demokrasi nöbetini Yenikapı’da finale taşıyacaktır ve dosta güven, düşmana korku salacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak, aldığım davet uyarınca 7 Ağustos günü İstanbul Yenikapı’da milletimle birlikte olacağım. Hainlere ve hasım odaklara karşı Türkiye’nin safında duracak, 79 milyonu, katılımcı devlet ve siyaset adamlarıyla birlikte kucaklayacağım.” şeklindeki ifadelerini paylaştı.

KAYNAK : http://www.haber7.com/siyaset/haber/2063587-basbakan-yildirimdan-bahceliye-surpriz?wr=1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ