Assassin’s Creed’den yeni bir sahne

23 Aralık‘ta vizyona girecek olan ve izleyicileri 15. yüzyıl İspanya’sına götürmeye hazırlanan Assassin’s Creed filminden yeni bir sahne paylaşıldı.

Assassin’s Creed’den yeni bir sahne

Ubisoft’un meşhur oyunu Justin Kurzel yönetmenliğinde sinemaya taşınıyor. Filmin başrolünde Michael Fassbender yer alıyor. Ona Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson ve Michael K. Williams gibi isimler de eşlik ediyor. Hikayenin film versiyonunda olaylar Callum Lynch’in etrafında şekilleniyor. 15. yüzyılda İspanya’da suikastçi olan Aguilar ile akraba olduğu için gizli bir programa seçiliyor. Animus isimli teknoloji Callum’un atasına ait anıları yeniden yaşamasına olanak sağlıyor. Bu sayede öğrendikleri günümüzdeki bir düşmanı alt etmesini sağlıyor.

Paylaşılan videoda Aguilar’ı aksiyonun göbeğinde görüyoruz. Düşmanlarıyla canla başla mücadele ederken ufak bir çocuğu kurtarması gerekiyor. Ata atlayıp peşlerine düşüyor. Modern aksiyon filmlerinde alışık olduğumuz bir araçtan diğerine atlama sahnesi bu sefer geçmişte yaşanıyor.

Tanıtımlarıyla heyecan uyandıran Assassin’s Creed, 23 Aralık’ta vizyona girecek.

Assassin’s Creed’den Yeni Fragman

PlayStation, Xbox ve Windows platformlarında 2007’den bu yana seri halde yayınlanan Assassin’s Creed oyunu, sonunda beyazperdeye uyarlandı. Michael Fassbender’in başrolünde olduğu oyun uyarlaması Assassin’s Creed’den yeni fragman yayınlandı. Bugüne kadar çekilen en iddialı oyun uyarlamaları arasında yer alan Assassin’s Creed filminde daha önce oyunlarda gördüğümüz suikastçılardan biri yerine Callum Lynch adlı yeni bir suikastçının hikayesi anlatılacak. İdam edilmek üzereyken esrarengiz bir örgüt tarafından kurtarılan Lynch, Animus adlı ileri teknoloji bir cihaz sayesinde 15.yüzyılda yaşayan atasının maceralarını ilk elden görme şansı yakalayacak. Günümüz ile geçmiş arasında gidip gelecek olan filmin büyük kısmı günümüzde geçecek. Michael Lesslie’nin orijinal senaryosundan çekilecek filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin başrolündeki suikastçi Callum’u ise Michael Fassbender canlandırıyor. Filmin kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Michael K. Williams gibi isimler yer alıyor. Film 23 Aralık’ta gösterime girecek.

Assassin’s Creed’de aksiyonun dozu artıyor

20th Century Fox tarafından beyaz perdeye taşınan Assassin’s Creed’in başrolünde Michael Fassbender yer alıyor. Ona Macbeth’te de birlikte çalıştığı Marion Cotillard eşlik ediyor. Filmde bu başarılı ikilinin yanı sıra Jeremy Irons, Brendan Gleeson ve Michael K. Williams gibi isimleri de izleme fırsatı yakalayacağız.Assassin’s Creed’in kahramanı olarak Callum Lynch’ı görüyoruz. Alıştığımızdan farklı bir dünyada geçen yapımda özel bir teknoloji geliştiriliyor ve bu sayede genlerde saklanan anılar ortaya çıkartılabiliyor. Callum Lynch soyu nedeniyle bu işlem için uygun bir isim olarak belirleniyor ve kaçırılıyor. Üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda 15. yüzyılda İspanya’da yaşamış olan suikastçi atası Aguilar’ın anılarına ulaşmaya başlıyor. Onun macera dolu aksiyonları sayesinde öğrendikleri günümüzdeki büyük bir düşmana karşı kullanılıyor.Yönetmen koltuğunda Justin Kurzel’in oturduğu Assassin’s Creed filmi 23 Aralık’ta vizyonda olacak. Doctor Strange 8-Bit animasyona dönüştü

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ