ASİ-DEX ELEKTRİK ELEKTRONİK

Adres
Emek Mah.Pınar Cad.Sırtaş Sok. No:28/A Sancaktepe / İstanbul
Telefon
Faks
0(216)314 38 33
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Asi-dex elektrik elektronik; her türlü elektrikli, insan, yük, panaromik ve monşarj asansör kumanda panosu, revizyon kutusu ve kumanda panosu imalatının yanında hız kontrol sistemleri, acil kurtarma sistemleri, manyetik şalter ve mıknatıslar, kontrol kartları, acil kurtarma kartları, AC-DC motor sürücüleri, Asansör kumanda kartları,Kapı Kontrol kartları ve buna benzer elektronik kartlar konusunda hizmet vermektedir.

Asi-dex elektrik elektronik, asansör kumanda panosu ve asansör ekipmanları, elektronik kartlar konusunda kaliteli, hızlı ve duruma özel çözümler sunmaktadır.

Kalite :

İmalatını ve satışını yaptığımız ürünler ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte. son kullanıcıya varana kadar ürünlerimizin güvenirliğine ödün vermeden sektörün hizmetine sunulmaktadır.

Misyon Vizyon :

Yılların Deneyimi ve birikimin ürünü olan asi-dex elektrik elektronik; zamanında iş teslimi, geniş ürün yelpazesi, deneyimli ve konusunda uzman personelleri ile müşterilerine hizmet vermeye amaç edinmiştir.

Müşterilerimizi Çözüm ortağı olarak görmüş, çalışanları ve müşterileri ile bir bütün olmayı amaçlayan asi-dex elektrik elektronik, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, ürün ve hizmetin zamanında teslimi konularındaki kararlılığından ve koşulsuz müşteri memnuniyeti konularından ödün vermeden hizmet vermeye şüphesiz devam edecektir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.002894, 29.190863

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ