ARAŞ A.Ş.

Adres
Ömür Sk. 34285 Arnavutköy / İstanbul
Telefon
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
  • ARAŞ A.Ş. 1992 yılında Kurulmuş olup Arnavutköy Bölgesinde hizmet vermektedir. 2008 yılında yeniden yapılanan şirket, faaliyet alanlarını genişletmiştir. İmar, su ve kanalizasyon ulaşım gibi kentsel altyapı coğrafi ve kent bilgi sistemleri, çevre ve çevre sağlığı, temizlik ve katı atık acil yardım kurtarma ve ambulans, ağaçlandırma, park ve yeşil alanlar, konut, kültür ve sanat, turizm ve tanıtım, gençlik ve spor, sosyal hizmet, meslek ve beceri kazandırma, ekonomi ve ticaretin geliştirilmesi hizmetlerini yapmaktadır…
  • Arnavutköy Belediyesi iştiraki olan ARAŞ A.Ş. bağlı yemek üretim tesisi, ağustos 2010 tarihinde tamamlanmış olup bu tarihten itibaren şirket tarafından işletilmeye başlanmıştır. Kamu kuruluşlarının ve de talep doğrultusunda özel sektörün yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hazır yemek alanlarında hizmet veren ARAŞ A.Ş., 507 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde 15.000 adet/gün kapasitesine sahiptir.
  • Bugün yüzlerce öğrenciden, iş adamına, kamu çalışanlarından, işçilere kısaca hayatın her kesiminden insanlara, ARAŞ A.Ş. nin kurum kültürünü yansıtan farklı bakış açısıyla toplu yemek hizmetlerden faydalanmaktadırlar. Kuruluşundan bugüne hızla ilerleme kaydeden ARAŞ A.Ş. olarak, en uygun hijyenik şartlarda üretip ve sunduğumuz yemeğin en yüksek kalitede, toplumun her kesimine hitap eden menü çeşitliliği ve kişiye özel hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktayız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.194210, 28.756110

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ