Firmandex

Alper Kul ve Çağlar Çorumlu galada!

Alper Kul ve Çağlar Çorumlu, seslendirmesini yaptığı, Illumination Entertainment ve Universal Pictures işbirliğiyle hayata geçirilen “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” filminin galasına katıldı. Minyonlar ve Çılgın Hırsız gibi sevilen animasyonların arkasındaki ekip tarafından yaratılan hikayede, Alper Kul Max, Çağlar Çorumlu ise Duke isimli köpeği seslendirmişti.

Alper Kul ve Çağlar Çorumlu galada!

Komedi dünyasının sevilen isimlerinden Alper Kul ve Çağlar Çorumlu’nun, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı isimli animasyon filminden seslendirme görüntüleri geçen ay basına yansımıştı. İkili, filmin 2 Ağustos Salı akşamı Özdilek Cinetime’da gerçekleştirilen gala etkinliğine birlikte katıldı. Alper Kul ve Çağlar Çorumlu’nun hayranlarıyla sohbet ettikleri ve fotoğraf çektirdikleri gala renkli görüntülere sahne oldu. Sahipleri evde yokken evcil hayvanların sürdüğü hayatı ve aksiyon dolu bir macerayı konu alan film 5 Ağustos’ta vizyona girecek.

Başarılı animasyonlara imza atan Illumination’ın bu projesinde yer almaktan çok keyif aldığını belirten Aper Kul “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin seslendirmesinde yer almayı biraz da oğlum için istedim, seslendirme yaptığım filmi birlikte izleyeceğimizi düşünmek beni heyecanlandırıyor” dedi.

Çok farklı karakterleri deneyimlemeye olanak sağladığı için seslendirme projelerinde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Çağlar Çorumlu ise “Filmde, evcil hayvanların sahipleri evde değilken neler yaşadıkları çok eğlenceli bir şekilde yansıtılmış. Bunun yanı sıra Max ve Duke’ün evden ayrılmasıyla başlayan aksiyon dolu bir macera izliyoruz. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı çocuklar ve aileleri kadar gençlerin ve yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği bir animasyon.” dedi. 

Alper Kul ve Çağlar Çorumlu’nun sesiyle “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” 5 Ağustos’ta vizyonda!

Komedi-animasyon filmi olan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, evcil hayvanların sahipleri her gün okula ya da işe gittikten sonra sürdürdükleri hayatı konu alıyor. Max isimli köpeğin sahibiyle sürdürdüğü sakin hayata Duke isimli köpeğin dahil olması sonrasında, iki köpeğin arasında bir rekabet başlar. Bu rekabet beraberinde aksiyon dolu olayları ve beklenmedik bir dostluğu getirecektir.

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1130722

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ