Firmandex

Acıbadem – Bakırköy Hastanesi

ADRES
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No: 1. 34140 Bakırköy/İstanbul
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Avrupa Yakası’ndaki İlk Acıbadem

Acıbadem Bakırköy Hastanesi 2000 yılında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun Avrupa yakasındaki ilk hastanesi olarak hizmete girdi. Artan ihtiyacı karşılamak adına hastalara daha iyi hizmet vermek için 2008 ve 2009 yıllarında, yatan hasta katları ve ameliyathaneler altyapı ve teknolojik olarak yenilendi. Yenilenen kadın doğum servisi, bebek odası ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi anne adaylarına, annelere ve bebeklerine hizmet vermeye devam ediyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında Acil, Kardiyoloji, KVC, Tıbbi Onkoloji alanlarında hizmet veriyor.

17.500 m² Kapalı Alan

Hastanenin 17.500 m² kapalı alanı içerisinde; 130 yatak kapasitesi, 7 ameliyathane, 26 yoğun bakım yatağı ve acil durum transferleri için helikopter pisti bulunuyor. 6.500 noktadan kontrol sağlayabilen akıllı bina sistemiyle, bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor. Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde, tam donanımlı doğum odasına dönüşebilen ve doğum sonrası ihtiyaçlara yönelik, özel olarak tasarlanmış doğum odaları (LDRP) bulunuyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Bakırköy Hastanesi tanı ve tedavi hizmetlerinde kullanılan tıbbi yoğunluklu cihazlar arasında; Tüm Vücut MR, 3 Boyutlu Tomosentez Özellikli Dijital Mamografi, 3 Tesla MR, Koroner BT Anjiyografi, Radial Anjiyografi, Girişimsel Radyoloji cihazları yer alıyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Bakırköy Hastanesi yenidoğan yoğun bakım ünitesinde riskli ve ciddi hastalıkları olan yenidoğanlara, neonatoloji ve pediatri uzmanlarının yanı sıra tüm yan dallarda, çocuk cerrahisi uzmanları ve yenidoğan hemşireleri tarafından hizmet veriliyor. Ayrıca çocuk ve yetişkin kalp sağlığı, Pediatrinin tüm alt dalları ile birlikte Navigasyon ile Beyin Cerrahisi, Varis Tedavisi, Obezite ve Meme Sağlığı alanlarında da yoğunlaşmış birimlerle hizmet sunuyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

40.976847, 28.872545

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ