Firmandex

Yıldırım’dan Rizelilere: Trump’ın size selamı var

Yıldırım, bugün Rize’de, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Yıldırım’dan Rizelilere: Trump’ın size selamı var

Rize’den sonra akşam saatlerinde İstanbul’a giderek orada da bir programa katılacağını söyleyen Yıldırım, bir günde 4 programa katılmış olacağını belirtti.

ONE MİNUTE’DEN SONRA TWO MİNUTE

Başbakan Binali Yıldırım STK temsilcilerine yaptığı konuşmada, “20 Aralık’ta boğazın altından 2’nci bir yolu açıyoruz. Boğazın 106 metre derinliğinde Avrasya Tüneli. Gidiş geliş 2 dakika. Biliyorsunuz bir ‘one minute’ var, bir de ‘two minutes’ var. ‘One minute’i Recep Tayyip Erdoğan söyledi, ‘two minutes’i de İstanbul’da yine Recep Tayyip Erdoğan ve onun tayfaları söylüyor. 2 dakikada Sarayburnu’ndan Haydarpaşa. 3 dakika da var, o da biraz sonra. O da Çanakkale Köprüsü, o 2023’de inşallah.” ifadelerini kullandı.

ÜZERİMDE KALMASIN TRUMP’IN SELAMI VAR

Başbakan Yıldırım, ABD başkanlığına seçilen Donald Trump ile telefon görüşmesine ilişkin, “Bu arada size Amerika’nın yeni seçilmiş başkanının da selamı var. Üzerimde kalmasın, telefonla görüştük. ‘Türkiye’ye, Türk milletine selam söyle’ dedi. Biz de ‘aleykümselam’ dedik. Biz de onların vatandaşlarına da selam söyledik.” diye konuştu.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ