Firmandex

Yeni Wolverine filminin kötü adamı belli oldu

Hugh Jackman‘ın son kez Wolverine karakterini oynayacağı Logan filminin kötü adamı da belli oldu. Yönetmenliğini James Mangold‘un üstlendiği filmde Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimler de rol alıyor.

Yeni Wolverine filminin kötü adamı belli oldu

Merakla beklenen yeni Wolverine filminin adının Logan olacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Filmle ilgili yeni bilgilerde yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Hikâyenin kötü adamı da sonunda açıklandı. Bu arada Logan, Hugh Jackman’ın son kez Wolverine karakterine hayat vereceği yapım olacağını tekrar hatırlatalım.

Çekimleri tamamlanan filmin konusu hakkında hala açıklama yapılmadı; fakat Old Man Logan hikâyesinin temel alındığı tahmini yürütülüyor. Filmin kötü adamı da düne kadar bilinmiyordu; bu karakterin Pierce olduğu ortaya çıktı. Fakat orijinal Old Man Logan hikâyesinde Pierce bulunmuyor. Bakalım izleyicileri nasıl bir sürpriz karşılayacak.

Boyd Holbrook’un canlandırdığı kötü adam karakteri Mangold’un Instagram’da paylaştığı fotoğrafla açıklandı. Siyah beyaz karenin altında “Pierce” sözleri dikkat çekiyor. Böylece Holbrook’un kötü cyborg Donald Pierce’ı canlandırdığı ortaya çıkmış oldu. İlk kez X-Men çizgi romanlarında karşımıza çıkan Pierce, Hellfire Club üyelerinden biriydi. Kötü mutantları bir araya getiren bu ekibin az sayıda mutant olmayan üyesi bulunuyordu ve Pierce da onlar arasında yer alıyordu. Ardından mutantları dünyadan silmek isteyen The Reavers’ın lideri olarak karşımıza çıktı. Wolverine de bu sebeple Pierce ile mücadele ediyordu.

Bu ve diğer soruların cevabı 3 Mart 2017’de filmin gösterime girmesiyle ortaya çıkacak gibi gözüküyor.

Pierce@wponx tarafından paylaşılan bir fotoğraf (10 Eki 2016, 07:23 PDT)

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ